Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

passat b3 - passat b3 1.8 bez/gaz nie odpala

24 Mar 2013 08:52 1908 4
  • Poziom 2  
    Witam mam problem ze swoim autkiem Passat b3 kombi, silnik 1.8, bezyna/gaz. Auto zakupilem tydzień temu i wymieniłem w nim uszczelke/podstawke gaznika (monowtrysk). Nastepnego dnia stalem przy sklepie z zapalonym silnikiem i mi zdechl. Myslalem ze gaz sie skonczyl zaciagnolem go z ojcem na stacje i gazu weszlo za 6 zl a wiem ze jest prawie pusta a na zegaze pokazuje ful a jest to niemozliwe. Zatankowalem bezyne i odpalil przelaczylem na gaz i chodzil az wczoraj zaczol szarpac i przelaczylem na bezyne i zajechalem do domu. Zaczolem spuszczac gaz zeby wyczyscic elektro zawor na butli od gazu. Chcialem odpalic i nie da rady ani na gazie ani na bezynie
  • Poziom 16  
    Kolego wymień filtr gazu i pojeć do gazowników niech podepną komputer sam bez sprzętu z gazem nie poradzisz sobie, i nie warto kombinować bo jeszcze coś więcej możesz uszkodzić..
  • Poziom 2  
    Wszystko fajnie tylko jak skoro na bezynie tez przestal dzialac
  • Poziom 16  
    zobacz cały układ zapłonowy tam tkwi problem ale warto też pod komputer sie podłączyć i zrobić diagnoze
  • Poziom 2  
    Na bezynie juz pali ale ciezko i nie rowno, przyjechal znajomy mechanik cos pogrzebal i odpala ale na gazie zero reakcji