Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przedłużenie umowy z Orange telefon dla firm

24 Mar 2013 11:46 1686 7
  • Poziom 7  
    Witam

Mam pytanie czy orientuje się ktoś co można wynegocjować z orange za 55 zł netto przy umowie abonamentowej dla firm? Czy można coś zyskać składając wypowiedzenie? Jeśli tak to co? Chcę z nimi przedłużyć umowę ale na jak najlepszych warunkach i z telefonem.

Proszę o odpowiedzi.
  • Poziom 39  
    Przy groźbie wypowiedzenia zawsze dostaje się lepszą oferte. Ale z tego co mi wiadomo Orange ma kiepską ofertę z telefonem.
    W tym abonamecie 55zł masz z ciekawszych telefonów do wyboru:
    Samsung Galaxy SII+ NFC z dopłatą 399zł
    LG L9 z dopłata 49zł
  • Poziom 40  
    Standartowo napisz wypowiedzenie oczywiście przed końcem umowy :-)
    I czekaj na propozycje ostatnio za 9zł netto dostałem net mobilny 9Gb transfer i noc bez limitu plus modem
    Niestety uczciwie z nimi nie można :-(
  • Poziom 7  
    tak też myślę to też jutro wypowiedzenie złożę.
  • Poziom 35  
    Ja poszedłem do konsultanta przed końcem umowy. I stargowałem z telefonu za 149zł na 1zł.
    Tylko ja miałem zwykły abonament a telefon brałem lumia 710. Abonament 39zł.
  • Poziom 39  
    okokpopo1 napisał:
    Ja poszedłem do konsultanta przed końcem umowy. I stargowałem z telefonu za 149zł na 1zł.
    Tylko ja miałem zwykły abonament a telefon brałem lumia 710. Abonament 39zł.

Nie opłaca się inwestowac już w telefony na WP7.x
  • Poziom 35  
    Wiem ale to było w 2012 przed wakacjami.
  • Poziom 9  
    Dea_T, prosimy o przesłanie numeru telefonu, na którym chcesz przedłużyć umowę oraz dane dotyczące właściciela tj. imię i nazwisko, nazwę firmy oraz kod abonencki dla konta. Dane prześlij do nas na adres: pomoc.facebook(malpa)orange.com. Przygotujemy ofertę i skontaktujemy się z Tobą. Postaramy się, aby przedstawiona oferta była dla Ciebie satysfakcjonująca.

Moderowany przez marek216:

Od kiedy elektroda jest słupem ogłoszeniowo-werbunkowym :?: Na przyszłość sugeruję nie podawać takim "konsultantom" żadnych danych osobowych, ani tym bardziej kodu abonenta. Za ten post blokuję możliwość pisania na forum.