Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Deimic One - Szkolenia
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamerka IP z SD 1.0 MPix zapytanie

scandaliks 24 Mar 2013 16:21 1056 5
  • #1 24 Mar 2013 16:21
    scandaliks
    Poziom 25  

Witam. Koleżanka poprosiła mnie o montaż dwóch kamer z zapisem na karcie SD - chodzi o budżet. Jako instalator nie bawię się w taniochy, ale znajomy to nie klient, rozumiecie: "kto mi pomoże jak nie Ty". Zwracam się do kolegów o polecenie kamerki IP 1.mpix z zapisem na SD w kwocie do 400 zł brutto. Wiem że to mało, ale raczej prosiłbym o sprawdzone "kamerki". Lokal idealny na dwie dwumegapixelówki, po prostu książkowy, oświetlenie itp, ale kasa nie puszcza. Dzięki za sugestie.

Poprawiłem interpunkcję. [s]

0 5
  • Deimic One - Szkolenia
  • #2 24 Mar 2013 17:04
    aval
    Poziom 16  

Jeżeli chcesz stracić tę koleżankę, to jest to najprostsza droga do szybkiego zakończenia znajomości. :-)

0
  • Deimic One - Szkolenia
  • #3 24 Mar 2013 18:52
    jpl
    specjalista-kamery przemysłowe

400 pln brutto, do tego nagrywanie na karcie SD, której cena zawierać się będzie w tym budżecie - wg mnie nie ma szans :( w tanich kamerach karty będą się sypać...
    Lepsze rozwiązanie to rejestrator + kamera analogowa z wyprzedaży :)

0
  • #4 24 Mar 2013 22:17
    extremeee
    Poziom 25  

No dokładnie - zresztą kolega scandaliks to pewnie wie i na co dzień nie stosuje takiego barachła ale sytuację i wymogi klienta rozumiem bo też niekiedy się z takim czymś spotykam.
    Kolego autorze odmów koleżance i poinformuj żeby zwiększyła budżet bo inaczej nie da rady. System na takich kamerach to prośba o kłopoty.

0
  • #5 25 Mar 2013 00:07
    SystemDomu.pl
    Poziom 14  

może KAMERA IP MM-13 1.3MPIX ale też kwotowo się nie mieści

0
  • #6 25 Mar 2013 15:51
    scandaliks
    Poziom 25  

Dobrze mówicie :) Powiedziałem zeby dozbierała jeszcze,narazie włoże jedną megapixelówke za 800 instalator :) i powinno być dobrze.Dzięki

0