Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

grundig CUC 2030 tryb serwisowy

21 Feb 2005 17:26 2535 5
  • Level 20  
    Witam mam problem z tv grundig. Mam zablokowana możliwość sterowania piloterm .przyciskajac na pilocie przycisk i wyświetla mi się serwis ale nie mogę przejść na żadna z funkcji.Prawdopodobnie muszę powrócić do ustawień fabrycznych ale nie wiem jak to zrobić.Proszę o pomoc .Pozdrawiam!

• VIP Meritorious for electroda.pl
    Witam
    Mam CUC2030 ale do Oriona, podaj procesor/pamięć, sprawdzę czy jest to samo.

PS. Niestety nic pasującego nie znalazłem.
  • Level 28  
    Iniciacia : P- roskaz z pilota , wlaczajonc tv,
    Servis : i, ok, wybracz "service", "service code" i wklepacz 8500
    Powodzenia
  • Level 20  
    Witam ponownie ten rozkaz co mi podajesz nie dziala .dziala jedynie przy wlaczeniu przycisk i ale nie mozna przejsc w zadna z opcji wyswietla sie tylko tabela service.Pytacie jaki to procesor wiec podaje SDA5256C-G001 ,pamiec to 24C04.Pozdrawiam!
  • Level 11  
    Dezaktywacja trybu hotelowego
    Nacisnąć i przytrzymać przycisk (I) na pilocie, a następnie włączyć
    odbiornik przyciskiem śieciowym . W podmenu Hotel ustawić OFF
  • Level 20  
    Witam. Cezary to nie chodziło o dezaktywacje trybu hotel juz pisałem że nie można było wybrać żadnych z opcji po wejsciu w serwis,rozwiazałem problem w taki sposób.Podczas właczania odbiornika klawiszem sieciowym trzeba było trzymać przycisk jasność minus wtedy dopiero ruszyło wszystko .Za zainteresowanie moim problemem bardzo dziękuję .Pisze to dlatego że może ktos bedzie miał podobny problem i mój post mu pomoże.Pozdrawiam!