Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mały wzmacniacz do kolumn głośnikowych

lukeet 25 Mar 2013 01:03 4749 12
  • #1 25 Mar 2013 01:03
    lukeet
    Poziom 5  

Witam. Poszukuję od dłuższego czasu małego wzmacniacza (małego gabarytowo) aby był w stanie zasilić dwie kolumny głośnikowe do ok. 30W (łącznie).
    W głośnikach komputerowych są wbudowane wzmacniacze i nie mają dużych gabarytów więc czy znajdę gdzieś coś podobnego tylko zewnętrznego?
    Małe gabaryty ze względu na to że to ma stać na biurku razem z komputerem.
    Przeszukałem już chyba całe allegro i nic:/
    Pozdrawiam

• #2 25 Mar 2013 07:21
    vanissh
    Poziom 22  

Link taki sam do samodzielnego montażu kupisz za 35 zł.

• #3 25 Mar 2013 09:20
    lukeet
    Poziom 5  

No tak nie pomyślałem zeby sprawdzić wśród innych producentów jak tych "markowych". A Denon, Pioneer itd nie produkują czegoś podobnego?

z tego typu mógłbym zastosować również i to:
    Link

Link

Link

• #4 25 Mar 2013 16:21
    398216
    Usunięty  
  • #5 25 Mar 2013 16:28
    lukeet
    Poziom 5  

Nie musi być strasznie miniaturowe ale żeby też nie była to kobyła jak odtwarzacz DVD bo po prostu nie zmieści mi się na biurku:) Najlepiej wielkości dysku 3,5

Te co podałeś to Unitra?

Może jeszcze inaczej, może być większych gabarytów ale w górę. Tzn żeby nie był szeroki.

• #6 25 Mar 2013 18:35
    398216
    Usunięty  
  • #7 26 Mar 2013 02:33
    lukeet
    Poziom 5  

Nie chodzi mi o wieżę myślałem że może są takie małe wzmacniacze do komputerów aby podłączyć zwykłe głośniki ponieważ te wbudowane w kolumny głośnikowe też duże nie są.

Po prostu coś takiego co podałem w linkach tylko lepszej jakości.

• #8 26 Mar 2013 14:56
    Brivido

Poziom 28  

Takie małe to tylko z zasilaczami wtyczkowymi lub ew z komputerowych molexów ;)

• #9 28 Mar 2013 15:43
    Drązik12
    Poziom 13  

A może tak jak wyżej, kup tą małą unitrę i postaw ją na boku i jakoś przymocuj np. do komputera aby się nie przewróciła:) Wtedy mało miejsca by zajmowała a wzmacniacz był by dobry:)

• #10 28 Mar 2013 15:53
    398216
    Usunięty  
  • #12 29 Mar 2013 19:27
    398216
    Usunięty  
  • #13 07 Kwi 2013 22:17
    lukeet
    Poziom 5  

hehe przymocować do PC się za bardzo nie da ponieważ to jest laptop:)
    Rozumiem że najlepszym wyjściem było by przeznaczyć więcej miejsca i nie bawić się w małe wzmacniacze ponieważ wtedy mógłbym kupić Technicsa, Denona, Pioneera itd. które obsłużą dobrej jakości głośniki np. Altusy.

Głośniki komputerowe tak to jest dobre wyjście tylko jest jedno ale. Nie moge zmienić samych kolumn czy samego wzmacniacza. Musze zawsze zmieniać całość. Wzmacniacz jest wbudowany w jedną kolumnę więc za dobrej jakości głośniki komputerowe musiałbym przeznaczyć tak 500zł (minimum) a za tą kwotę (nawet mniejszą) mam wzmacniacz technicsa + kolumny technicsa które przebiją te komputerowe w każdym stopniu jakością dźwięku.

Może zapytam na koniec inaczej. Czy te wzmacniacze karaoke jak kolega wyżej pokazał zdadzą egzamin? Czy będą lepszym wyjściem od głośników komputerowych. Pozdrawiam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME