Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
RenexRenex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mysz szkankuje (chyba microswitch'e)- gdzie naprawić w Łodzi?

25 Mar 2013 13:50 1344 6
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich,
    Posiadam mysz logitech Cordless mouseman optical, już nieprodukowaną. Czasem szwankują klawisze prawy i lewy. Raz jest gorzej raz zupełnie nieźle, a czasem nic nie działa. Wydaje mi się, że to kwestia padniętych microswitch'y. Jakie mógłbym kupić jako zamienniki?
    Nie mam żadnego doświadczenia z lutownicą, więc chyba nie dałbym rady tego zrobić sam. Nie wiecie czy są jakieś serwisy zajmujące się takimi naprawami?
  • RenexRenex
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Rozbierz ją i udaj się z płytką na Tuwima 46. Powinni dobrać microswitche i za drobną opłatą wymienić.
  • RenexRenex
  • Poziom 30  
    Rozkręcić i wyczyścić/przedmuchać
    Jak nie pomoże to nowa - od 15zł
  • Poziom 9  
    highlanderus napisał:
    Rozbierz ją i udaj się z płytką na Tuwima 46. Powinni dobrać microswitche i za drobną opłatą wymienić.

Dzięki, chyba właśnie takiej opcji szukałem.
  • Poziom 9  
    Powracam z podobnym problemem. Niestety na Tuwima nie robią żadnych tego typu usług. Znacie może jakieś inne punkty napraw/serwisy takiej bardziej precyzyjnej elektroniki w Łodzi?
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Jeżeli tam nie pomogli, co mnie dziwi, bo jak pracowali w przejściu podziemnym to robili takie drobne naprawy, to proponuje dokupić switche np.: w WEKTON'ie i zapytać się w jakimś serwisie GSM czy nie wymienią. Jak bym dalej mieszkał w Łodzi to sam bym Ci to zrobił.
  • Poziom 9  
    Dzięki za odpowiedź i pomoc. Lutowałem dotychczas tylko przewody audio i to dosłownie 3 czy 4, więc wolę nie ryzykować zabawy z takim maleństwem.