Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SONY XR-2753 duży problem

21 Lut 2005 18:29 914 5
  • Poziom 19  
    witam,
    naprawiam takie radyjko i zauwazyłem ze uszkodzony jest scalak MM1322XF, wypalona dziurka w obudowie, cena w NORTH niezacheca do kupna czy mozna go dostac gdzies taniej? następny problem to to ze radio niewłącza się, procesor ma zasilanie kwarc oscyluje, klawisz SOURCE działa a mimo to niepodaje sygnału POWER ON do BA3918 na kilku nogach proca jest rezystancja do masy około 120 ohm lub 20kilka ohm oczywiscie po odłączeniu od reszty układu czy to oznacza uszkodzenie proca? czy jest ktoś w Polsce kto sprzedaje takie scalaki w rozsądnej cenie?
  • Poziom 10  
    Nie wiem czy ktos sprzedaje takie scalaki , ale mysle ze cena takiego scalaka przekroczy cene radyjka - tym bardziej ze jest to niezbyt mlody model - na "aledrogo" mozna kupic takie radyjko (sprawne) za 50 zl!!!
    pozdrawiam!!!
  • Spec od car audio
    To chyba typowe uszkodzenie tego graja - mam jedną sztukę co też tak zdechła. Nawet mam płytę od bliżniaczego modelu z panelem (sprawną - bo podłączyłem przód od tego kieszeniowca na kablach i śmiga) ale jakoś nie bardzo mnie to zachęca do przerzucenia procka.
  • Poziom 19  
    a ile byś chciał za płytę ze sprawnym procem?
    procek na mojej płycie to uPD17707GC522 czy na twojej jest taki sam?
  • Spec od car audio
    Szczerze to nie chcę się tego pozbywać. Bo o ile złożenie radia już nie bardzo ma sens to sam procesor w przypadku takiej wymiany ma jeszcze sensowną wartość. A na razie to jako dziwny komplet sobie działa - można wozić w wyrobach samochodopodobnych typu maluch (przód w jednym miejscu a reszta bezpiecznie pod siedzeniem).
    Poszukaj na aledrogo może trafisz jakiś (może nawet sprawny) tył.
  • Poziom 19  
    Radio oczywiście nienaprawione ponieważ scalaki można kupić ale cena jest kosmiczna niewiem dla kogo są te ceny i kto to kupuje. Temat zamykam.
    Irek