Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Karta dźwiękowa Realtek ALC850 - nie ma dźwięku w komputerze(brak urządzeń audio

Karolszaman3 25 Mar 2013 17:54 2568 4
    Karolszaman3
    Level 2  
    Hej..,
    Mam wielki problem, od razu mówię ,że jestem zielony w tych sprawach ;/
    Kupiłem nowy komputer i zainstalowałem win XP lecz nie obsługiwał mi rdzeniów i ramu to zainstalowałem win 7 64bit ale teraz nie mam wog dźwięku a w XP miałem pierwszy lepszy sterownik i git.. to kupiłem nową kartę dźwiękową i też klapa ;/ .. wróciłem do starej myśląc że na XP chodziła to i musi na win 7 mam obecnie Karta dźwiękowa Realtek ALC850 @ nVIDIA nForce4 SLI (CK8-04) - Audio Codec Interface skopiowałem z Everesta... a jak wchodzę w panel sterowania -dźwięk : piszę mi że NIE ZAINSTALOWANO ŻADNYCH URZĄDZEŃ AUDIO nic nie ma co jest ? karta jest podłączona everest widzi , już nie wiem co mam robić.. nie mogę grać w większość gier.

Proszę poprawić błędy pisowni w swoich wypowiedziach! Niewykonanie polecenia nagrodzę ostrzeżeniem. 3.1.13. (Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. [DriverMSG]
    User removed account
    User removed account  
    Karolszaman3
    Level 2  
    Szukałem i niestety nie znalazłem sterowników do win 7 64bit tylko vista.. jakieś znalazłem ale wprowadza mnie strona w zaułek i nie da się ściągnąć..
    kret855

Level 25  
    Mam chyba ten sam kodek w płycie i do niego było pod Windows 7 64 Bit tak więc wysil się troszkę a jeżeli faktycznie nie będzie to zainstaluj te dla Visty. Przed instalacją sterownika usuń jego pozostałości przez Menadżer Urządzeń zaznaczając przy tym usuwanie pozostałości po sterownikach.
    Pozdrawiam.
    Karolszaman3
    Level 2  
    Hej problem rozwiązany ściągnąłem program z aktualizowaniem sterowników i ok :)