Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Tektronix
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Civic 1.5 90km D15Z3 - Szarpanie podczas jazdy

radziorki 02 Kwi 2013 10:41 14463 34
    żałosna udręka
    Poziom 32  
    To teraz wykres z sondy, albo opis.
  • Tektronix
    radziorki
    Poziom 12  
    Witam ponownie. Przerywanie nadal nie ustępuje. Jak wymienie cewke zapłonową to pomoże jak myślicie ?
  • Tektronix
    alpiino
    Poziom 2  
    Witam, mam ten sam problem z szarpaniem w D15Z3. Wymiana cewki ws w moim przypadku nie pomogła. Odczuwalna poprawa była po wymianie świec i regulacji zaworów. Też poszukuje pomocy bo na trasie to potrafi denerwować.
    mariusz855
    Poziom 2  
    Czesc. mam Honde Civic 1.4 benzynka-gaz 2007 UFO r 100000 k. przejechane . Szukałem na forach tego problemu nic nie mogłem znaleźć lub nikt nie potrafił pomóc .. Problem szarpanie podczas jazdy , podczas dodawania gazu .. Jestem mechanikiem maszyn produkcyjnych wiec zabrałem się do dziela z tym problemem i podzielę się tym z wami bo taki problem dotyczy wielu posiadaczy HOND z tego co się dowiedziałem . Podłączyłem kompa z diagnostyka wsiadłem w samochód i gaz do podłogi .. Na początku brak napięcia na cewki zapłonowe.. i od tego się zaczęło .. Poczytałem trochę książek na temat co i jak steruje cewkami zapłonowymi .. No i znalazłem cos takiego jak czujnik położenia wału korbowego.. Czytałem jego zasadę działania itp.. Postanowiłem go wymienić .. No i rewelacja problem znikł jak ręką odjął ... Samochód nie dławi się nawet na zimnym silniku .., Od 1000 obrów 6000 tysięcy przyspiesza jak glupi..
    sybi72
    Poziom 1  
    witam, w mojej hondzie przy szarpaniu przy stałych obrotach pomogło zaślepienie czujnika egr. Pozdrawiam.