Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowa pralko-suszarka Electrolux EWW1697MDW głośno wiruje

dho 27 Mar 2013 22:45 4122 6
  • #1 27 Mar 2013 22:45
    dho
    Poziom 2  

Jestem posiadaczką nowej pralki, model jak w tytule.
    Pralka jest prawidłowo wypoziomowana, jednak mimo to skacze podczas wirowania, szczególnie kiedy zaczyna wirować.
    Jak obroty się ustabilizują i są wysokie, przestaje się aż tak bardzo telepać.
    Z miesiąc temu testowałam prawie identycznego Electroluxa i choć nie był idealnie wypoziomowany, pracował bardzo cicho.
    Stąd przypuszczam, że coś musi być nie w porządku.
    Tylko co?

0 6
  • #2 27 Mar 2013 23:17
    Lisek64
    Poziom 22  

Wszystkie blokady zostały zdjęte? Jeśli nie wiesz gdzie są, zaglądnij do instrukcji obsługi, tam masz rysunki poglądowe i nawet w zestawie jest klucz do ich usunięcia.

0
  • #3 28 Mar 2013 21:42
    dho
    Poziom 2  

Wyjęte zostały 3 śruby blokujące bęben, zgodnie z instrukcją. Mogą być jeszcze jakieś inne blokady?

0
  • #4 28 Mar 2013 21:58
    Lisek64
    Poziom 22  

Nie, to jedyne zabezpieczenia. Oprócz śrub, wyjęłaś te plastikowe sworznie w których były śruby? Te otwory w obudowie , potem można zamaskować zaślepkami,które też są dostarczane z urządzeniem.

0
  • #5 01 Kwi 2013 13:55
    dho
    Poziom 2  

Tak, wszystko wyjęte, śruby, plastiki...
    A ona podczas wirowanie sobie gada tyk tyk tyk tyk i się trzęsie :/

1
  • #6 25 Wrz 2013 22:02
    unt
    Poziom 2  

Witam

Mam to samo. Podczas wirowania pralka strasznie halasuje, tak jakby beben byl zle wywazony i ciagle slychac poza silnikiem glosne terkotanie. Byl serwisant i stwierdzil ze jest Ok, ze w tym modelu jest tak duzy beben ze moze sie nawet obijac o obudowe. To jakis nonsens, napisze chyba reklamacje bezposrednio do Electroluxa bo poprzednia pralka o podobnych parametrach katalogowych byla prawie bezglosna. Chyba ze macie jakies inne sugestie to poprosze.

Pozdr

0
  • #7 25 Wrz 2013 22:14
    skryn
    Admin grupy AGD

unt napisał:
    Chyba ze macie jakies inne sugestie to poprosze.

Pralka ma prać, a nie być oazą ciszy i spokoju.
    Był serwis i stwierdził, że wszystko jest OK, to jest OK.
    Temat zamykam.

-1