Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telefon wybrać? - opinie

28 Mar 2013 19:24 942 8
  • Poziom 7  
    TRACER OXYGEN GS1 czy Goclever fone 500 ? który byście polecili ?
  • Poziom 33  
    Oxygen teoretycznie lepszą baterię ma, oba mają tylko po 512MB ramu, ja bym wziął ZTE V970, jeśli tylko te 5" nie jest koniecznością.
  • Poziom 7  
    Własnie się zastanawiam nad tymi 2 i nie wiem, a ten tracer to produkcja polska czy jaka ? bo wiem ze goclever to polak a ten 2 to jakiś chińczyk czy nie ?
  • Poziom 33  
    Jedno i drugie chińskie, choć tracer jest albo produkowany, albo bezpośrednio dystrybuowany w polsce, nie wiem co dokładnie.

Ja osobiście bym wybrał tracera, choćby ze względu na mocniejszą baterię.
  • Poziom 7  
    No właśnie o tym tracer nie ma prezentacji na youtube i się właśnie zastanawiam, który wybrać bo goclever też jest i nie wiem juz który :).
  • Poziom 33  
    Co jest dla Ciebie pierwszorzędną opcją, co jest najważniejsze w telefonie?
  • Poziom 7  
    No jak dla mnie dobry wyświetlacz aparat płynność i wykonanie no i wygląd.
  • Poziom 33  
    Dobry wyświetlacz:
    -oba mają tanie wyświetlacze, szczególnie ten w goclever nie poraża jakością, wręcz odwrotnie, oba mają słabą rozdzielczość jak na swoją wielkość ekranu,
    -płynność - obecnie taki zasobożerca jak Android 4.XX to potrzebuje przynajmniej 1GB ram, inaczej się dławi, weź to pod uwagę,
    -aparat - w obu to porażka
    -wykonanie - w obu podobne, takie sobie, nie są super spasowane, wygląd to kwestia gustu.

Jak te 5" nie jest koniecznością,przypatrz się ZTE V970, którego polecałem Ci juz wcześniej, jest dużo lepszą propozycją w porównaniu do obu Twoich, ma lepszy ekran, 1GB ram, lepiej spasowany, lecz aparat tak samo do dupy.
  • Poziom 7  
    ZTE V970 za bardzo mi się nie podoba właśnie :/ .