Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dobór nagłośnienia do trudnego pokoju.

gharalion 28 Mar 2013 20:55 510 0
  • #1 28 Mar 2013 20:55
    gharalion
    Poziom 13  

Cześć! Jako że budowa mojego domku chyli się ku końcowi, jako że słucham dużo muzyki pomyślałem nad czymś porządniejszym do słuchania muzyki niż moje Sennheisery. Wszystko pewnie byłoby spoko, gdyby nie układ mojego pomieszczenia. Pokój jest duży - ok 30 m^2, aczkolwiek jest on ograniczony z dwóch stron skosami. Czy będzie to miało jakiś wpływ na rochodzenie się dźwięku?
    I teraz najwazniejsze pytanie. Jako, że w marzeniach mam lekkie nagłośnienie całego pokoju, aczkolwiek chciałbym, żeby bardziej 'otoczone' głośnikami były dwa miejsca - kącik dla znajomych i biurko komputerowe. Jako, że amatorsko nagrywam, myślałem, żeby na biurko kupić porządne monitory studyjne, a w okolicach kącika (kąciku, nie wiem jak jest poprawnie ;|) wsadzić jakieś głośniki w ściany. Jako, że jeszcze jako tako znam się na estradowym sprzęcie, tak na domowym nic, proszę was o dobranie czegoś. Budżet jaki przewiduje to 2 tysiące. Zdaje sobie sprawę, że to pewnie niewykonalne, zrobić jeden z moich wymysłów, aczkolwiek mam nadzieje, że coś wymyślicie. ;)
    Pozdrawiam i dziękuje,
    Gharalion

Zapomniałem dodać - mam dostęp do znajomego elektronika, który jednocześnie ma zakład meblarski, także w grę wchodzą także DIY.

0 0