Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Co kupić by pozbyć się kabli ?

HenGaoXing 29 Mar 2013 00:02 1047 1
    HenGaoXing
    Level 1  
    Witam Serdecznie !

Szperałem w forumowej wyszykiwarce dość sporo, niestety nie znalazłem tam tego, czego szukałem. To pewnie przez to, że nie do końca znam nazwy wszystkich rzeczy i pewne, oczywiste dla was pojęcią, są mi dość obce :D

Obecnie przebywam za granicą i koszystam z usług Cyfrowego Polsatu, by odbierać polską telewizję.

Posiadam następujące dekodery polsatu:

Sagemcom ESI88 (Dekoder główny)
    HD 5000 (Dekoder dodatkowy)

Dekoder główny jest podłączony kablem do konwertera, jednak tego drugiego nie mogłem podłączyć z racji tego, że wynajmuję mieszkanie i nie mam możliwości podłączenia dekodera HD5000 do konwertera. Mam nadzieję, że opisałem to w miarę jasno.

Czy istnieje coś na rynku, co rozwiąże mój problem ? Czy można podłączyć po prostu oba dekodery do routera za pomocą transmiterów sieciowych i sprawić tak by, dekoder HD5000 przez wifi ciągną sygnał od dekodera głównego ?

Gdybym miał możliwość, to podpiąłbym dekoder dodatkowy do konwertera, bo mam tam miejsce na jeszcze jeden kabel, niestety nie mam takiej możliwości i przez to szukam jakiegoś alternatywnego rozwiązania.

Z góry dzięki za wasz czas i pomoc.

Pozdrawiam Serdecznie !
    krzysiekmiechow
    Level 11  
    niestety kable połaączenie przez ruter to tylko dodatek niestety na tyle co wiem to każdy dekoder jaki może dostac przecietny zjadacz chleba wymaga osobnego kabla do anteny (w tym wypadku do konwertera ) rada jak masz balkon i mozliwosc ustawienia anteny na odpowiedego satelite to zorganizuj cos solidnego jakis uchwyt stojak i ustaw antene na nim nic wiecej chyba nie wymysle