Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Apple Iphone 4 16GB - Telefon "nie widzi" baterii"

29 Mar 2013 09:39 3456 5
 • Poziom 12  
  Witam.
  Mam problem z Iphone'm 4. To zanczy kupiłem go nie włączającego się, przerwana była taśma od baterii, kupiłem baterię telefon w iTunes się odtworzył i cały dzień wszystko fajnie działało, założyłem tylna klapkę i telefon się wyłączył. Teraz w momencie podpięcia pod ładowarkę pokazuje się logo apple i wchodzi w system pokazując 100% naładowania baterii i w momencie odpięcia kabla telefon się wyłącza tak jakby bateria była całkowicie padnięta. Gdzie tu jeszcze mogę szukać przyczyny? Spotkał się ktoś z czymś takim już? Bateria jedna jest oryginalna, druga zamiennik, na obu to samo.
 • Poziom 19  
  Sprawdź przejścia.

  Apple Iphone 4 16GB - Telefon "nie widzi" baterii"
 • Poziom 12  
  Jest przejście dokładnie tak jak pokazałeś.wczoraj jak założyłem nową baterie to działał cały dzień dopóki nie założyłem tej maleńkiej blaszki klapki z tyłu po prostu się wyłączył i trup pod ładowarką pokazuje 100%. Gdzie i jakie napięcia powinny być na baterii?

  Dodam jeszcze że wczoraj normalnie się naładował do pełna
 • Poziom 12  
  Chłopaki miernik mi pokazuje zwarcie między pierwszym i czwartym pinem na baterii, po świętach włożyłem baterię do Iphone'a i telefon się włączył i na razie działa. Jednak jak się ruszy baterie nie zawsze ale czasem się wyłączy. Powiedzcie jak podłączyć kabelki żeby ominąć ta taśmę (całkowicie ją odcinając ipod same złacze)


  Dodam jeszcze że podczas skłądania telefon pracuje i w momencie zasunięcia klapki telefon się wyłącza
 • Poziom 19  
  Cześć, sorki ale nie było mnie jakiś czas. Nie skupiaj się na napięciach na baterii, chociaż dziwi mnie to zwarcie między 1 a 4. Ja sprawdziłbym jeszcze jedną baterię z racji tego, że jak przykręcasz blaszkę lub klapkę to tel. się wyłącza. Po prostu bateria się w dany sposób porusza a raczej jej taśma i off. Spróbuj jeszcze inną bat. a nie myśl o lutowaniu jej na ostro do złącza.
 • Poziom 12  
  Nie chodziło mi o lutowanie do złącza w PCB tylko do złącza odciętego z baterii. Ale już sobie poradziłem, włożyłem baterię i podkleiłem ją taśmą, dokładnie pod tą blaszka co sie przykręca koło złacza i założyłem i smiga do dziś musiała być jakaś przerwa na tym.