Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dekoder thomson tht 501-jak ustawić?

pauleta25 29 Mar 2013 10:07 3807 2
  • #1 29 Mar 2013 10:07
    pauleta25
    Poziom 10  

Witam, zakupiłem dekoder Thomson THT501, mam problem z jego ustawieniami, ponieważ antenę mam podłączoną do dekodera i w dekoderze intensywność i jakość sygnału jest 0, a w instrukcji pisze, żebym wybrał numer kanału w jakim jest moim regionie odbierany, proszę o pomoc - też podłączyłem 2 antenę i też nic, co mam zrobić?
    Mieszkam koło Przemyśla - jaki jest numer kanału?

Pisownia!
    [_P_]

Dodano po 21 [minuty]:

Mulitpleks I i II proszę mi podać numery kanałów Przemyśl - Tatarska.

0 2
  • #3 08 Kwi 2013 23:39
    ziembar
    Poziom 8  

Też się dziś trochę namęczyłem z tym dekoderem ale tylko dlatego że podłączałem go po wypiciu 3 piw...i zapomniałem wpiąć anteny do dekodera 9a tak naprawdę instalka to bułka nawet bez masła) ale przy okazji zmagań dotarłem na pomocną stronkę naziemna eu (slash) index (kropka)php (slash) harmonogram jest tam wykaz wszystkich kanałów i częstotliwości.
    I tak Przemyśl - Tatarska:
    Mux 1 - kanał 48 - częstotliwość 690 Mkh (proszę zauważyć że dekoder podaje w kHz)
    Mux 2 - kanał 61 (59) - częstotliowość 794 (778) Mhz

Co do anten - najpierw spróbuj wbić te kanały jak nie pójdzie na któreś z Twoich obecnych to na dipol.com.pl (ja tam kiedyś kupowałem antenę) pewnie cos znajdziesz, ja by cos wybrać dzwoniłem na telefon do jednego z oddziałów i pomogli.

Powodzonka

0