Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilarka Stihl lub Makita - którą wybrać?

krzysztofmen 29 Mar 2013 11:33 13611 4
  • #1 29 Mar 2013 11:33
    krzysztofmen
    Poziom 1  

Witam, chcę kupić pilarkę Stihl lub Makita, którą wybrać
    Chcę zakupić pilarkę 3 KM, do tej pory posiadałem Stihla, symbol 023. Pilarka pracowała w różnych warunkach 14 lat bez jakichkolwiek problemów, lecz pożyczyłem sąsiadowi i zalał świece i nie dokręcił świecy, i wyrwało gwint w cylindrze, naprawiłem to i pracuje dalej, lecz chcę zakupić nową. Zastanawiam się nad Makita lub Stihl z większą przewagą na Makita z powodu takiego, że słyszałem opinie, że nowe pilarki Stihl to nie to co kiedyś, po prostu się psują. Makita nie jest tak dobrze znana, lecz ponoć jest dobra, co mi powiecie??

• #2 29 Mar 2013 17:01
    pawel16150
    Poziom 28  

Posiadam stihl ms 231 (2,7 KM ) od prawie 1.5 roku, no i powiem iż nie miałem z nią do tej pory żadnych kłopotów i awarii. Piła jest często używana i nie prawdą jest

krzysztofmen napisał:
    że nowe pilarki Stihl to nie to co kiedyś, po prostu się psują.
    .
    Wcześniej miałem ponad 15 lad pilarkę Jonseder 535 lecz poleciał wał. Najbardziej psują się pseudo stihle, sprzedawane, nazwijmy to przez takich cwanych handlarzy co to pukają do drzwi i twierdzą że to promocja.Nie jedną osobę tak nabrali.Piła taka przetnie kilka pieńki i dosłownie nadaje się na złom.

• #3 04 Kwi 2013 21:35
    adamt0m27
    Poziom 9  

stihl-ms260 można jeszcze dostać -niezniszczalna

• #4 11 Cze 2013 15:45
    marek 1871
    Poziom 15  

Cześć. Pilarka spalinowa Stihl MS 231 jest bardzo dobra. Moc 2,7KM, prowadnica 35cm też spokojnie daje radę. Maszyna jest już kilka lat na rynku więc jest przetestowana. Ewentualnie możesz popatrzeć na mocniejszą Stihl MS 251 też bardzo dobry model. Nie miałem do czynienia w praktyce ze spalinówkami Makity więc bezpośredniego porównania nie mam ale MS 231 i MS 251 ciąłem /mają znajomi/ i mogę polecić.

• #5 11 Cze 2013 21:16
    płetwa
    Poziom 28  

Za te same pieniądze co ms251 będziesz miał makite z metalowym karterem sinika i z łańcuchem o podziałce 3,25.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME