Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera internetowa CNR-WCAM43SP jest obraz a nie ma glosu

30 Mar 2013 08:06 2118 2
  • Poziom 10  
    Witam

Problem mam tego typu iż nabyłem kamerę internetową z "Reala" typ CNR-WCAM43SP. I mój problem polega na tym że po zainstalowaniu do niej sterowników wszystko jest w porządku oprócz dźwięku. Usiłowałem ją już konfigurować ze skypem bez skutku obraz jest idealny ale mnie nie słychać.

Proszę o pomoc
  • Poziom 21  
    Po pierwsze primo to skoro obraz jest to znak że kamerka działa, Nie wiem czy wogóle takie kamerki mają mikrofon pisało coś w instrukcji? domyślam się że po prostu mikrofonu nie ma musisz se podpiąć osobno mikrofon do komputera jaki masz komputer lapka czy stacjonarny?
    jeśli masz stacjonarny to mikrofon do tylnego gniazda, z doświadczenia wiem żeby nie kupować chińskiego szmelcu w sklepie typu Real lepiej jechać do Auchan bo tam przynajmniej mają lepszy wybór i niższe ceny, co do takich sprzętów lepiej kupić mikrofon elektretowy jacka 3,5mm mono i kabel słuchawkowy 2m i samemu se zrobić fachowy mikrofon na lata a nie jakiś badiew chiński.
  • Poziom 10  
    No pisze że posiada wbudowany mikrofon a komputer mam stacjonarny tylko dziwi mnie 1 rzecz mianowicie ze kamera posiada tylko wejście usb a nie ma żadnego Jack'a żeby w ogóle podłączyć do gniazda mikrofonu. To po co pisze że ma wbudowany mikrofon?? Ustawienia audio też ma jakieś ale dalej nic nie działa .

Dodano po 39 [minuty]:

A to złodzieje po rozkręceniu kamery okazało się że nie posiada żadnego mikrofonu :(
    Nie widziałem innego sposobu na to żeby się upewnić.
    Kamera internetowa CNR-WCAM43SP jest obraz a nie ma glosu

Także zamykam temat już mi wszystko wiadomo Kamera internetowa CNR-WCAM43SP jest obraz a nie ma glosu