Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

star PA05 - Programowanie bramy uchylnej garażowej

Tech132 30 Mar 2013 14:35 2676 6
    Tech132
    Level 25  
    Posiadam napęd do bramy uchylnej Star PA05 i nie posiadam instrukcji ,nie wiem jak zaprogramować pilota i położenia bramy .Może ktoś wie jak zaprogramować taką bramę ,dodam że sterownik posiada wyświetlacz jedno segmentowy i cztery przyciski do programowania k1,k2,k3,k4. star PA05 - Programowanie bramy uchylnej garażowej star PA05 - Programowanie bramy uchylnej garażowej
    12janusz
    Level 2  
    witam jesli chcesz zaprogramowac sterownik pa 05 to< nalerz przytrzymac przycisk k1do momenyu zapalenia sie na wyswietlaczu L puzniej nalerzy otworzyc brame do wybranego momentu guzikiem k1 puzniej zatwierdzic guzikiem k3 k4 puzniej na pilocie zamknac brame przed dotknieciem podlogi zatrzymac na pilocie puzniej zatwierzic guzikiem k3 k4.gotowe przeprowadzi test pilota powodzenia
    Tech132
    Level 25  
    Witam
    Jakieś zworki trzeba założyć i jak zaprogramować następny pilot?Czy jest możliwość utawiania siły siły zamykania i podpięcia bariery?
    12janusz
    Level 2  
    witam z tego co zaopserwowalem na zdjeciu niema morzliwosci dopiecia dodatkowych zabezpieczen. codo kodowania pilota zasada jest podobna naciskamy k1 az zapali sie L naciskamy na pilocie przycis naprzyklad A lup B po prawej stronie kolo przciskow k1-k4 mamy diode jesli sie zapali to potwierdzamy k3 k4 zakodowane codo sily domykania mamy 9 stopni a ustawiamy je podobnie naciskamy przycisku k2 pzytrzymujemy pojawi nam sie na wyswietlaczu numere 1-9 ustawiamy rzadana pozycie od 1-9 blokujemy przyciskiem k3 k4 gotowe wiecej na tym module niezrobisz ach morzesz wgra max 10 pilotow.powodzenia
    Tech132
    Level 25  
    Dziękuje za opis bardzo pomocny .Mam jeszcze pytanie co do pilota ,posiadam jeden a chciałbym dokupić drugiego.Może wiesz jaki by pasował do tego sterownika .Prosił bym o link do aukcji.
    12janusz
    Level 2  
    Witam co do pilota to można wgrać każdy pilot uniwersalny na kanał stały, nie mylić z kanałem zmiennym jaki jest używany miedzy innymi w autach wyższej klasy, no i sterownikach bram itp. Sterownik Pa05 można by i zastosować pilot tv, najprostsza konstrukcja. Polecam pilot jak najprostszy dwukanałowy mający kanał A+B bardziej rozbudowane będą się dublować albo nie będą wszystkie przycisku działać .Nie podam stronki takiego pilota bo można zamówić pilot za 10zl i 100zl. Kodowanie jak wcześniej opisałem. Można jeszcze zastosować w tym sterowniki zamykanie i otwieranie sieciowe czyli na zewnątrz na kluczem a odwrotna zwykły przycisk dzwonkowy otwórz-zamknij powodzenia.
    Tech132
    Level 25  
    Witam
    Czyli jak przestawię zworkę w sterowniku z auto na manual to piloty uniwersalne - 2 kanały 433,92Mhz będą działać .A co do przycisku dzwonkowego to trzeba go podpiąć pod piny A , A