Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czym zastąpić odtwarzanie mp3 z komputera

patryk73 30 Mar 2013 14:44 1866 10
  • #1 30 Mar 2013 14:44
    patryk73
    Poziom 6  

Witam.
    Mam taki problem. Odtwarzam muzykę mp3 z komputera. Kiedy przychodzą goście i chcą posłuchać to muszę przenosić komputer do salonu. Stąd moje pytanie co mogę kupić abym mógł odtwarzać mp3 z dysku zewnętrznego USB gdzie muzykę mam posegregowaną w folderach około 800mb muzyki. Chciałbym aby taki sprzęt miał możliwość tworzenia playlisty w miarę łatwy sposób. Czyli niezbędny wyświetlacz nie za mały. Przyzwoita jakość dźwięku i moc do pomieszczenia 40m2.
    Dodam że obecnie podłączam tam komputer tylko przez gniazdo słuchawkowe (stary sprzęt grający). Dlatego myślę o całym komplecie.
    Pozdrawiam
    I z góry dziękuję za pomoc

0 10
  • #2 30 Mar 2013 17:26
    jerzyf
    Poziom 22  

Odtwarzacz multimedialny, odtwarza muzykę, zdjęcia, filmy z pena jak i z wbudowanego dysku twardego. Są takie do podłączenia do wzmacniacza, są również z własnym wzmacniaczem, ale ceny nie są niskie.

0
  • #3 31 Mar 2013 12:47
    patryk73
    Poziom 6  

Tak o takim odtwarzaczu myślałem ale jak narazie nie znalazłem takiego który obsługuje dysk z dużą ilością muzyki w różnych folderach i pozwala z nich stworzyć playlistę.

0
  • #4 31 Mar 2013 13:20
    swiercm
    Moderator na urlopie...

patryk73 napisał:
    Tak o takim odtwarzaczu myślałem ale jak narazie nie znalazłem takiego który obsługuje dysk z dużą ilością muzyki w różnych folderach i pozwala z nich stworzyć playlistę.

Poszukaj dokładnie. Nie patrz na produkty z dolnej półki.

0
  • #5 31 Mar 2013 17:05
    kabanos5051
    Poziom 11  

Harman Kardon HD-980 czyta muzykę z folderów, co prawda nie ma dużego wyświetlacza ale za wyświetlacz służy telewizor :).

0
  • #6 31 Mar 2013 17:42
    patryk73
    Poziom 6  

kabanos5051 napisał:
    Harman Kardon HD-980 czyta muzykę z folderów, co prawda nie ma dużego wyświetlacza ale za wyświetlacz służy telewizor :).

Nie mogę znaleźć informacji o USB czy przypadkiem nie odtwarza tylko z płyt CD

0
  • #7 31 Mar 2013 22:45
    jerzyf
    Poziom 22  

Hyundai MBox TP01 ma własny ekran, można do wnętrza wmontować twardy dysk, odtwarza z USB, ale nie ma wbudowanego wzmacniacza i niestety jest to model schyłkowy. Używam takiego, ale już zakończono produkcję, choć jest jeszcze czasami dostępny.

0
  • #8 01 Kwi 2013 19:24
    kabanos5051
    Poziom 11  

patryk73 napisał:
    kabanos5051 napisał:

Nie mogę znaleźć informacji o USB czy przypadkiem nie odtwarza tylko z płyt CD

Sory nie HD-980 tylko BDT-30 mój błąd, mam w domu BDT-30 i słucham z dysków przenośnych i naprawdę bardzo ładnie gra.

0
  • #9 02 Kwi 2013 12:52
    Plusssz
    Poziom 13  

Witam, a pod co wy podłączacie taki odtwarzacz multimedialny typu Harman Kardon lub Hyundai aby słuchać muzyki z dysku twardego? Bezpośrednio pod telewizor czy można podłączyć pod wzmacniacz stereo i słuchać z kolumn podłogowych? Pytam, bo sam się zastanawiam nad kupnem takiego urządzenia z wyświetlaczem, które zastąpi mi słuchanie muzyki z laptopa podłączonego do wzmacniacza.

0
  • #10 02 Kwi 2013 12:53
    Pablo1964
    Moderator

Można podłączyć do wzmacniacza.

0
  • #11 02 Kwi 2013 14:36
    kabanos5051
    Poziom 11  

Można pod wzmacniacz albo amplituner to podłączyć i oczywiście kolumny jakie Ci się podobają, ewentualnie tylko pod sam telewizor ale jakość dźwięku głośników w nowych telewizorach zostawia wiele do życzenia niestety i szkoda uszu męczyć.

0
  Szukaj w 5mln produktów