Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FIRECOM - Piszczenie(Monitor się nie włącza)

300SEKUND 30 Mar 2013 16:47 939 2
  • #1 30 Mar 2013 16:47
    300SEKUND
    Poziom 1  

Siemano ludzie, dwa dni temu, czysciłem komputer,skonczylem skręciłem procek i odpaliłem kompa, jednak nie wyszukiwało mi monitoru, więc się pobawiłem poruszałem karta graficzna kościami ram i odpaliłem, jednak monitoru dalej nie wyszukało(no input video cable) podłączyłem sobie inny dysk(nie wiem po co) ze starego komputera, ale monitoru dalej nie wyszukało, więc podłączyłem oryginalny z komputera i odpaliłem, monitor dalej nie działał a do tego doszło piszczenie(jeden długi dwa krótkie piiiiii piii piii) co wskazuje na grafike albo ramy, wyjąłem grafike przeczyscilem slot przeczyscilem sloty od ramów(próbowałem z ramami nie uzywanymi nowymi) wyjąłem baterie(w celu resetu biosa) nic... powyjmowałem podzespoły procz grafiki podłączalem wszystko pokoleii wylaczajac i wlaczajac zasilanie ale nadal to piszcznie nawet w chwilli kiedy komputer nie mial karty graficznej. z gory mowie, ze obecnie na serwis mnie nie stac, a komputer jest mi potrzebny, wiec zwracam sie do was.

Producent; FIRECOM
    plyta g: chip.NVidia
    Procesor: AMD Sempron 140(2.7Ghz)
    RAM: DDR3 2 GB(mialem wlozona jeszcze 2GB dokupione)
    DYSK:500GB S-ATA
    Karta GRAFICZNA: ATI 4350 512MB
    tyle błagam o pomoc ludzie!

Doprowadź post do zgodności z językiem polskim.
    [jankolo]

0 2
  • #3 30 Mar 2013 17:01
    DominTR3B
    Poziom 26  

Krzywo włożona karta grafiki w slocie.Komputer to nie kombajn,nawet kurz mu szkodzi,może coś złamałeś.

0