Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NOVUS HA1104 - Jak zresetować hasło administratora w rejestratorze

30 Mar 2013 17:43 4170 4
  • Poziom 11  
    Witam,

zastałem we wspólnocie dla której serwisuję instalacje RTV SAT zainstalowany rejestrator NOVUS NDR-HA1104. Potrzebuję zmienić ustawienia nagrywania - firma która instalowała system nie istnieje - numer telefonu jest nieaktualny.
    Mieszkaniec wspólnoty który który znał hasło pracuje w Irlandii i raczej do kraju nie wróci :)
    Poproszono mnie o interwencję.
    Na płycie jest miejsce na przycisk reset bez wlutowanego mikrołącznika - zwarcie go nic nie daje...
    W obudowie z tyłu jest otwór bez opisu a w nim mikrołącznik - naciskanie go przy włączonym rejestratorze nic nie daje podobnie jak start rejestratora z wciśniętym mikrołącznikiem...
    Przećwiczyłem wszystkie zworki na płycie ... start z wyjętą baterią ...
    Nic to nie dało - chce hasło i basta :(

Proszę o pomoc ...
    Pozdrawiam

• Poziom 25  
    Wypnij wszystkie HDD i przetestuj ponownie jak pisałeś wyżej.
    Jeżeli będzie bez zmian to jedynie telefon do AAT lub oddanie do serwisu...
  • Poziom 11  
    Dziękuję za podpowiedz ... robiłem tak już wcześniej.
    Naprawdę nikt nie wie jak to zrobić ?

Z AAT mam "na pieńku" nie chce do nich dzwonić - potraktowali mnie baaardzo nieładnie ...
  • specjalista-kamery przemysłowe
    Cóż, rejestratory serii H nie pozwalają na proste przywrócenie dostępu dla funkcji administratora. Według mojej wiedzy możliwe jest to tylko w serwisie.

Niestety, nie masz okazji serwisować rejestratora, do którego dostęp do ustawień można "złamać" poprzez wyjęcie "bateryjki". Masz "pecha", ponieważ Twój rejestrator posiada funkcję wymaganą przez wielu Inwestorów (np. banki). Nawet, jeśli do menu rejestratora można wejść przez hasło MASTER - nikt Ci tego jawnie na ogólnodostępnym Forum nie udostępni.
  • Poziom 11  
    Dziękuję za odpowiedz - już myślałem że nie ma na tym portalu nikogo kto się dogłębnie zna na temacie ...

Jeśli nie można takich informacji podawać publicznie - co potrafię zrozumieć - to może ktoś jest w stanie podać mi taką informację prywatnie na maila ???

(traco"małpa"vp.pl)

Z AAT jestem w stanie małej wojenki i póki co tak musi zostać ...
    Są mi winni wielkie przeprosiny i póki tego nie zrobią nie kontaktuję się z nimi ...

Moderowany przez sharp:

Droga postępowania została podana. Kolegi przejścia z dystrybutorem nikogo na forum nie obchodzą.
    Temat zamykam.