Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford 2014- 4wyjścia? "AUX"?

22 Lut 2005 13:55 1180 2
  • Poziom 15  
    Czy w tym modelu można dorobić dodatkowe 2 kanały na głośniki tylne? Nie zaglądałem do niego, ale podobno na laminacie ma miejsce na dodatkowy wzmacniacz, czy wystarczy tylko go wstawić wraz z innymi elementami aby było on aktywny? Mógłbym się obejść bez regulacji przód-tył. Następne moje pytanie dotyczy podłączenie dodatkowego źródła sygnału audio- jak to najlepiej zrobić? Nie mam o tym zbytnio pojęcia, więc proszę o dokładne odpowiedzi. Dodam, że radio ma regulację głośności na gałce, bo podobno też były wersje ze sterowaniem na miękko.
  • Poziom 32  
    Ford na gałce 2014 też były dwa modele. Różniły się właśnie tylko tymi głośnikami. Jedne były na dwa głośniki a drugie na 4. Zgadza się jest miejsce na druga końcówke mocy ale nie podejdą już gałgi do regulacji chyba że też przeróbka. To czy końcówka będzie prawidłowo chodzić to musisz sam ocenić po pomiarach. W ostateczności jeśli nie musi być regulacji FADE zawsze możesz rozebrać kostkę w radiu i zmostkować wyjścia ale już będzie mniejsza moc na głośnik.

Można dorobić wejście liniowe schematy są na elektrodzie a zresztą niedawno o tym pisałem.
  • Poziom 15  
    no to dopiero sprawdzę w sobotę jakie mam dokładnie to radyjko, bo samochód jest u mechanika. Podejrzewam, że ma tylko wyjście na 2 głośniki, bo mam wszystko firmowe a z tyłu głośników brak, więc myślę, że ford nie dałby mi radia z większymi możliwościami niż zamontował głośników :(