Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

PEGASUS MT-777DX - Nie da się go właczyć

Aleksio98 31 Mar 2013 16:32 2643 6
    Aleksio98
    Level 9  
    Witajcie.
    Posiadam konsole PEGASUS MT-777DX z lat 90. Niedawno coś mnie napadło i chciałem go sobie włączyć, a tu nic.
    Nie mogę go nastroić na telewizorze (zwykły kineskopowy samsung) przez kabel antenowy, ani przez podłączenie Euro złączem.
    Do strojenia używałem oryginalnego kabla antenowego przez który normalnie podłączam moją Amige 600 i Comodore C64 i wszystko jest ok. Kabel euro też jest ok., ponieważ podłączałem innego Pegasusa przez ten kabel i tez działał
    Zasilacz który podłączyłem do tego Pegasusa też jest w/g mnie dobry, gdyż sprawdzałem czy mo drugi Pegasus da sie włączyć, na nim i wszystko jest ok.
    Nie wiem co mu się nagle stało?
    Sprawdzałem na kilku grach i nic. Pomocy!

Pisownia!
    [_P_]
    McMarycha
    Level 31  
    MT-777DX to nie jest jakiś tam pegazus za 5zł z rynku jak reszta tego badziewia. Można powiedzieć ze to oryginalna podróbka famicona. A te pegazusa z rynku to po prostu podróbka pegazusa.
    Aleksio98
    Level 9  
    I jak nikt nie wie cosię moglo zepsuć ?
    McMarycha
    Level 31  
    Może kolega go rozkręci i zobaczy czy tam wszystko jest ok.
    puszak
    Level 28  
    Zasilacz oryginalny ? Z tego co pamiętam, minus jest na środku wtyczki wiec 90% popularnych nie pasuje.
    AB47
    Level 27  
    Zobacz czy zasilacz sprawny, jeśli tak to trzeba rozkręcić, miernik do ręki i szukaj schematu.
    Jeśli nie dasz rady oddaj do jakiegoś serwisu RTV, powinni ci tam to zrobić.
    marcin0313
    Level 13  
    co z tego, ma satysfakcję, bo grafiki lepszej na pewno nie.