Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmiana wyglądu paska zadań w Windowsie XP, komunikat o nałożonych ograniczeniach

Djmatejo 31 Mar 2013 17:02 1902 12
    Djmatejo
    Level 8  
    Włączyłem sobie grę , i nagle wyłonczył mi się komputer i jak go włączyłem to mam inne całkiem menu Start.
    A jak chcę zmienić menu Start czy dostosować , czyli daję własciwości to mi wyskakuje błąd czyli pisze (Operacja została anulowana ze względu na ograniczenia nałożone na komputer. skontaktuj się z administratorem systemu.) Oto ss.
    Załączona grafika: bez tytułu.JPG
    , I nie mogę wejść do rejestru kluczy bo w menu start nie mam uruchom ani cmd, a co do tego nie widać mojego folderu windows na dysku C. i nie wiem co zdziałać , proszę was o pomoc
    pietia434
    Level 22  
    Próbowałeś zdziałać przez konto Admina?
    A przywracanie?
    Djmatejo
    Level 8  
    przywracanie systemu próbowałem 2x razy ale lipa nie może przywrócić. , a przez admina to z tego co ja wiem mam tylko jedno konto na kompie i to jest główny użytkownik i ma dostęp do wszystkiego
    pietia434
    Level 22  
    To, że nie widać konta admina to nie znaczy, że go nie ma.
    Możesz spróbować, np. DoctorTweakXP
    Swego czasu miałem na kompie blokady (komputer w pracy) - ww program poradził sobie z tym.
    Djmatejo
    Level 8  
    aha, sprawdzę czy da radę , a jeszcze mam pytanie jedno da się jakoś uruchomić program Uruchom lub regedit jak go nie ma w menu start ani nie mam folderu winodows na dysku C
    ??
    pietia434
    Level 22  
    Możesz spróbować właśnie ww programem.
    Jest PL więc na pewno znajdziesz w nim potrzebne opcje.
    Djmatejo
    Level 8  
    Dzięki wielkie pomogło , pojawiły się opcje wyłącz komputer, itp.. , ale to jeszcze nie jest to ponieważ nie ma dalej programu uruchom ani cmd....
    a po zatem teraz działa ustawienia menu Start

Ale jest tam tylko jedna opcja klasyczny menu tart czyli taki jaki jest na tym wyżej zdj.. , a ja bym chciał mieć standardowy jaki miałem na początku, co poradzicie mi tu jeszcze e??
    pietia434
    Level 22  
    Djmatejo wrote:
    pojawiły się opcje wyłącz komputer, itp.. , ale to jeszcze nie jest to ponieważ nie ma dalej programu uruchom ani cmd....

A znalazłeś je w DoctorTweak?
    Tam są opcje właśnie do włączania/wyłączania np wiersza poleceń, polecenia uruchom itd.
    Djmatejo wrote:
    klasyczny menu tart czyli taki jaki jest na tym wyżej zdj.. , a ja bym chciał mieć standardowy jaki miałem na początku

To znaczy?

Dodano po 6 [minuty]:

Djmatejo wrote:
    a jeszcze mam pytanie jedno da się jakoś uruchomić program Uruchom lub regedit jak go nie ma w menu start ani nie mam folderu winodows na dysku C

Próbowałeś przez pasek?
    C:\WINDOWS\regedit.exe
    Djmatejo
    Level 8  
    ad.1 Tak znalazłęm je w Doctor Tweak były po wyłanczane , teraz mam wszystko po wlanczane
    Ad2. Klasyczny menu Start. Czyli taki jaki jest na zdjęciu. a ja chcę Nowe Menu Start
    Mam takie Menu TEraz :
    Zmiana wyglądu paska zadań w Windowsie XP, komunikat o nałożonych ograniczeniach

A ja Chce mieć taki lecz nie wiem jak go ustawić :
    pietia434
    Level 22  
    Czy możesz wejść we właściwości paska?
    Djmatejo
    Level 8  
    No tak mogę , jest na tym drugim zdjęciu co dodałem tylko trzeba go pobrać
    pietia434
    Level 22  
    A wchodziłeś w tych właściwościach w zakładkę Menu start?(tam jest ta opcja) Zmiana wyglądu paska zadań w Windowsie XP, komunikat o nałożonych ograniczeniach
    Djmatejo
    Level 8  
    właśnie mam tylko opcję klasyczne Menu Start , a Menu Start nie mam takiej opcji a nie wiem czemu ;(

Dodano po 5 [godziny] 18 [minuty]:

koledzy co tu zdziałać ?