Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka obudowa do ES-300 Hertza ??

Oscar 22 Lut 2005 15:31 731 1
  • #1 22 Lut 2005 15:31
    Oscar
    Poziom 12  

Witam

miał ktoś doczynienia z takim głośnikiem ?? Mam akurat taki głosnik i kombinuje nad obudową może jakieś sugestje ??

Myślałem nad zabudowaniem go w podłoge w koło zapasowe ,ale sam niewiem nie robiłem jeszcze takich cudów ,a podobno trudno bedzie w Mercedesie W124 uzyskać dobre brzmienie suba przez to że ma za siedzeniami zbiornik paliwa i ogólnie jest dobrze wyciszony i że słabo do środka z bagażnika dociera muza ,wcale mi nie chodzi o głośne bum bum chce dodać do przodu troche niskiego basu bo jednak mi brakuje pomimo że w aucie jest cicho to subwoofer musi być.

A może go zamontowac w tylna półke po środku ? w miejscu apteczki .

Niewiem zbieram pomysły i szukam wzmacniacza żeby go napędzić ,moze ktoś coś ma do sprzedania to prosze o oferty

.

Pozdrawiam

0 1
  • #2 23 Lut 2005 10:27
    Mietki
    Poziom 15  

Nie radził bym ci wkłądać głosnika na tylnia pólke jest to nie praktyczne a po drugie duży problem przy sprzedazy samochodu (jak dobrze wiesz nie pasuje do puchacza "dziura na półce " :)) radził bym zrobic w kole zapasowym wyciagnij koło zapasowe zrób z płyty wiórowej sciane tam zrób otwór na głosnik !! wytłumic też trzeba bardzo solinie tam goła blacha jest !! :D no i na góre dla estetyki jakis mateiał podobny do tapicerki zeby sie nie wyróżniał no i na głosnik jakas osłonnke założyć !! bo w tedy bez problemu możesz naładowac bagarznik rzeczami a z głosnikiem nic sie nie stanie !! Pozdrwiam Mi3tki

0
  Szukaj w 5mln produktów