Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podsłuchiwanie przez sieć

01 Kwi 2013 13:31 2565 1
  • Poziom 9  
    Witam mam taki problem zaczęło się to 4 lata temu nie wiadomo skąd się wzięły u mnie i u sąsiadów, którzy mieszkają parę kroków ode mnie dodam iż każdy z nas ja i sąsiedzi mamy internet jak i telefony komórkowe czy nawet smartfony ja posiadam tel. Sony Ericson W 890i jak i Sony Ericson W 20i. Smartfonu żadnego nie posiadam wystarczy mi telefon. Sąsiedztwo nie daje mi spokoju a dokładniej pewne dziewczyny a rodzicce tych dziewczyn wogule się nimi nie interesują mają kompletnie gdzieś to co robią a próba rozmowy z rodzicami kończą się awanturami jak i rękoczynami. Sprawa jest poważna ponieważ nie wiem skąd wziąły się podsłuchy u mnie i u tych sąsiadów, którym bardzo spodobało się mnie szpiegować jak i z tego powodu zaczeło się moje prześladowanie nie będę się dalej rozpisywał chce tylko wiedzieć czy przez zwykłe telefony komórkowe możliwe jest podsłuchiwanie kogoś z sąsiedztwa pytam też o komputery moja sieć pracowała do tej pory pod łączem Lan bezprzewodowo od nie dawna jestem posiadaczem neostrady i likwiduje już tamte łącze z uwagi na bardzo łatwe podsłuchiwanie w dzisiejszych czasach. Mam w domu dwa komputery na pierwszym głównym komputerze z którego jest podłączona sieć jest Linux na drugim Windows moje pytanie brzmi czy na w/w telefonach jak i komputerach z różnymi systemami jest możliwość łatwego podsłuchiwania jak to zlikwidować wiem, że mi odpowiecie w ten sposób, że łatwiej jest wyłączyć komputer i internet ale tego się nie pozbędę dodam też, że w mojej miejscowości jest nadajnik koło dworca kolejowego, który może wysyłać różne fale wyczytałem też że w bardzo łatwy sposób można podsłuchiwać przez komputery, telefony, smartfony jak i satelity różnego typu. Proszę o pomoc jak zlikwidować owe podsłuchy jeszcze mam pytanie czy w telefonie Sony Ericson W890 i może być fabrycznie zainstalowanie oprogramowanie szpiegowskie pytam ponieważ kupiłem taki telefon w salonie kiedy miałem go włączonego w pokoju wyraznie słyszałem rozmowy sąsiadów jak i oni mnie dobrze, że mam pod ręką jeszcze inny telefon i po przełożeniu karty sim podsłuchy się zmniejszyły proszę o pomoc bo chcę tę sprawę oddać do sądu i tych sąsiadów, którzy mnie prześladują w ten sposób jak i inne rzeczy o których tu nie wymienię ale brakuje mi porządnych dowodów z góry dziekuję za wszelkie informacje.

Kolego, tego się nie da czytać. Proszę poprawić pisownię, uzupełnić interpunkcję. Dwa zdania po milion słów to nie jest najlepszy pomysł. Regulamin, punkt 3.1.13. [piterus99]
  • Poziom 16  
    nie wiem co cpasz ale bierz polowe.