Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech 300i Lub inny Uniwersalny - Czy warto kupić + Kilka pytań?

pako150 01 Kwi 2013 14:14 780 0
    pako150
    Poziom 16  
    Witam Bardzo serdecznie !!

Posiadam następujący sprzęt: Amplituner (Panasonic SA-He7), DVD (Pioneer DV-393), Tuner Sat(Ariva 200 Combo) i Telewizor ( Samsung jakiś tam,)- Lecz on ulegnie zmianie na Sharpa 40le830e.

Problem jest taki:
    1) Zbyt duża ilość pilotow które poprostu doprowadzają mnie do białej.

2) Do Amp. posiadam jakiś badziewny pilot typu" MAK xyz "który niestety nie obsługuje w 100% pansonic (To znaczy działa Vol, ON/OFF tyle...)- co mija się z celem jak zauważyłem. I właśnie tu pojawiło się rozwarzanie na temat tego Logitecha który ponoć ma potężną baze danych. Jak myślicie ruszy ten Amplituner ?

3)Obsługa Sharpa mnie nie martwi gdyż 2 piloty to nie problem. Lecz było by fajnie gdyby w pamieci zmieścił i jego.

4)O co chodzi z Blokadami tych pilotów ? Z "pogubionymi" klapkami od bateri ?

5)Trwałość takiego pilota ? Czy za cene 70-90zł można spodziewać sie przynajniej rocznego urzytkowania bez kraksy ?

6) Głównie skupiam Się nad tym Logitechem Harmony 300. Jest coś lepszego w cenie 100zł ?

Chyba tyle jezeli przyjdzie mi cos jeszce do głowy to napisze . Z góry dziękuje i Pozdrawiam !