Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Logitech 300i Lub inny Uniwersalny - Czy warto kupić + Kilka pytań?

pako150 01 Apr 2013 14:14 816 0
    pako150
    Level 17  
    Witam Bardzo serdecznie !!

Posiadam następujący sprzęt: Amplituner (Panasonic SA-He7), DVD (Pioneer DV-393), Tuner Sat(Ariva 200 Combo) i Telewizor ( Samsung jakiś tam,)- Lecz on ulegnie zmianie na Sharpa 40le830e.

Problem jest taki:
    1) Zbyt duża ilość pilotow które poprostu doprowadzają mnie do białej.

2) Do Amp. posiadam jakiś badziewny pilot typu" MAK xyz "który niestety nie obsługuje w 100% pansonic (To znaczy działa Vol, ON/OFF tyle...)- co mija się z celem jak zauważyłem. I właśnie tu pojawiło się rozwarzanie na temat tego Logitecha który ponoć ma potężną baze danych. Jak myślicie ruszy ten Amplituner ?

3)Obsługa Sharpa mnie nie martwi gdyż 2 piloty to nie problem. Lecz było by fajnie gdyby w pamieci zmieścił i jego.

4)O co chodzi z Blokadami tych pilotów ? Z "pogubionymi" klapkami od bateri ?

5)Trwałość takiego pilota ? Czy za cene 70-90zł można spodziewać sie przynajniej rocznego urzytkowania bez kraksy ?

6) Głównie skupiam Się nad tym Logitechem Harmony 300. Jest coś lepszego w cenie 100zł ?

Chyba tyle jezeli przyjdzie mi cos jeszce do głowy to napisze . Z góry dziękuje i Pozdrawiam !