Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ustawienie/podlączenie TV z dekoderem UPC

Skin4 01 Kwi 2013 14:40 7053 2
  • #1 01 Kwi 2013 14:40
    Skin4
    Poziom 9  

Mam telewizje kablową UPC i telewizor LG LCD
    Od jakiegoś czasu nie mogę oglądać kilku programów. Większość jest OK, ale chcąc przełączyć na kilka z nich pojawia się komunikat - Brak sygnału. Sprawdź czy kable są odpowiednio podłączone do dekodera UPC Mediabox. - Przy kilku programach były jakieś kłopoty, po włączeniu obraz jakby się zacinał, nie chciał się wlaczyć jakby dekoder nie nadążał i dopiwero po chwili obraz się statkował było dobrze, ale w trakcie oglądania też czasami obraz się "łamał". Przy niektóych programach jakby chciał się załączyć, obraz się "łamał" i tak jakby nie dawał rady i wyskakiwal komunikat -Brak sygnału.
    Najlepiej odbieralem programy TVN i z nimi nie bylo problemu. Stąd też uznałem, ze podlączenie do dekodera uPC Mediabox jest OK.
    Wczoraj nagle okazalo się, ze nie mam prawie żadnych programów. Obecnie mogę oglądać tylko TVNowskie kanały. Wszystkie inne, rownież TVP1, TVP2, POLSAT... nie wchodzą i na kanałach gdzie je mialem wyświetla się tylko komunikat brak sygnału.

0 2
  • #2 05 Kwi 2013 13:56
    gkasp
    Poziom 13  

przy telewizji kablowej - nie powinno być problemów z odbiorem sygnału...

sprawdź kabel antenowy, gniazdka, połączenia itd.

jeżeli nic to nie da
    - dzwoń do biura obsługi - jeżeli przyczyna tkwi w infrastrukturze przyślą instalatorów, którzy wszystko Ci pomierzą i zapewne usuną niedogodność

Popraw pisownię/ na przyszłość!
    [_P_]

0
  • #3 05 Kwi 2013 19:45
    Skin4
    Poziom 9  

Juz po temacie. Przyszedł technik z UPC. Okazało się, że dekoder jest do wymiany.
    Teraz oglądam wszystko co chce bez problemów.
    Dzięki wszystkim co próbowali coś doradzić.

0