Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z wydrukami CANON LBP-810

Skyscraper 22 Lut 2005 16:41 1217 5
  • #1 22 Lut 2005 16:41
    Skyscraper
    Poziom 2  

Witam!

Mam problem z laserową drukarką Canon LBP-810. Problem dotyczy jakosci i bledow wydruku. Obrazuje to dokladnie skan pod adresem http://www.skyscraper.prv.pl/skyscraper/canon/lbp810.jpg

Bede wdzieczny za sugestie odnosnie tego co moze powodowac taki "rozmazujacy/przeciagajacy" defekt. Tjby ktos przesunal placem bo wydruku.
    Dodam ze tonery w drukarce byly wymieniane i na wszystkich efekt jest ten sam.

Dzieki i pozdrawiam
    Skyscraper
    (skyscraper AT o2 DOT pl)

• #2 24 Lut 2005 21:28
    Skyscraper
    Poziom 2  

Nikt nie ma zadnych pomyslow?
    Bede wdzieczny

• #3 25 Lut 2005 14:34
    val73
    Poziom 21  

Witam
    Następnym krokiem jest podmiana utrwalania. jak nie pomoże to coś z napięciami, ale raczej stawiam na grzałke, może docisk, trudno powiedzieć, pierwszy raz widze cuś takiego

pozdro

• #4 26 Lut 2005 23:11
    Kazik
    Spec od drukarek

Sugerowałbym konserwację, dokladne obejrzenie fusera (ewentualnie wymiana uszkodzonych elementów). A czy na samym bębne obraz jest ok? Najprościej jest przerwać proces wydruku i wyjąć kartkę zanim dostanie się pod fuser - wtedy będziesz miał odpowiedź czy to zabrudzenie powstaje przed fusereme czy też za. Ja jednak obstawiam zabrudzony/uszkodzony fuser.

• #5 01 Mar 2005 23:42
    Skyscraper
    Poziom 2  

W weekend zostala wykonana szczegolowa konserwacja drukarki (drukarka byla rozebrana do ostatniej srubki) i jak sie okazalo nic to nie pomoglo :/
    sprawdze jeszcze ten fuser i przetestuje tj piszecie gdyz w ten sposob drukarka nie byla testowana. ale ciezko powiedziec kiedy. Dam znac jakie efekty.
    Dziekie WIELKIE za pomoc! :)

• #6 02 Mar 2005 13:53
    Siebda
    Poziom 11  

Nie wiem dlaczego, ale stawiam na proszek, chyba ze toner jest oryginalny,1100 miała podobny objaw jak wsypałem do niej uniwersalny proch, zamieniłem na dedykowany i wszystko było ok.albo grzalka ......

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME