Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

internet - internet z Hotspota za granicą...skype działa a przeglądarka nie

01 Kwi 2013 17:12 2322 5
  • Poziom 2  
    Witam.Mieszkam chwilowo poza granicami kraju mamy na domku internet ale żeby się z nim połączyć muszę wpisać w przeglądarce na stronie logowania login i hasło po wpisaniu tego masz neta...problem mój polega na tym że jestem połączony z tą siecią wpisuje login i hasło skype działa cały czas a przeglądarka otwiera strony jakiś czas normalnie a za którymś razem wyskakuje strona logowania i muszę potwierdzić login i hasło ( dodam że wcześniej nie działo się tak po zalogowaniu internet był cały czas) wkurza mnie już to czytając coś odświeżając coś lub otwierając nową kartę w przeglądarce wyskakuje strona logowania.
    proszę o pomoc bo nie wiem jak ruszyć ten temat

Proszę korzystać z dobrodziejstw interpunkcji, post wtedy będzie łatwiejszy w zrozumieniu. Regulamin, punkt 3.1.13. [piterus99]
  • Poziom 16  
    Można przypusczać ,iż zrywa ci łącze.Jaki masz zasięg z tym Hotspotem,siła,transfer itd. . Ile osób korzysta z niego, bo jak jest to np. dzisiaj ,a w tygodniu nie ma tych problemów może jest przeciążony.Podaj więcej danych tylko zrób tą podstawową diagnostykę.
  • Poziom 2  
    zasięg pełny wszystkie kreski, osób korzysta różnie 2,3 a czasem nawet 10...problem jest cały czas nieważne czy dzień czy noc lub czy weekend czy normalny dzień

Dodano po 1 [minuty]:

zapomniałem dodać najważniejsze reszta użytkowników tej sieci nie ma żadnych problemów więc problem jest na moim kompie
  • Poziom 16  
    Raczej chodzi o laptopa, jaka karta wifi(chipset), a próbowałeś zmieniać miejsca położenia lapka i nie piszesz jaki transfer osiągasz.Jaki ISP(dostawca) tego spota.Wiem ,że ludziom lapki pracują 24/h (też doświadczenia zagraniczne) non stop coś pobierają itd. .
  • Poziom 2  
    karta wifi Intel(R) Wireless WiFi Link 5100, sprawdzałem różne położenia komputera i nic, transfer dzisiaj na poziomie 300KB/s ale normalnie bywa w okolicy 500KB/s lub 700KB/s. Komputer nie chodzi 24H na dobę. dostawca PVN telematica.nl
  • Poziom 2  
    witam ponownie...ma ktoś jeszcze jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu bo już działa mi to strasznie na nerwach.