Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung R530 - Po instalacji systemu nie działa jak wcześniej

logo090 01 Kwi 2013 19:56 1269 3
  • #1 01 Kwi 2013 19:56
    logo090
    Poziom 2  

Witam
    Niestety mam problem z laptopem może ktoś będzie mógł mi pomóc
    Problem pojawił się jakiś czas temu kiedy przy instalacji nowego systemu usunęłam nie tą partycje która powinnam,co za tym idzie utraciłam wszystkie programy,zdjecia ważne dokumenty.Naszczescie w internecie jest mnóstwo wskazówek jak je odzyskac i udało się.
    Prawdopodobnie po odzyskaniu tych danych zachowały się dwa systemy na komputerze,nie umiem sprawdzić czy faktycznie sa dwa.
    Od tego czasu komputer nie działa jak wcześniej,jest powolny,pojawiły się problemy których wcześniej nie było np.nie uruchamiają się gry-komunikat -program przestał działac,nie wyswietlaja się niektóre filmiki odtwarzane prze internet.
    Niewiem czy powinnam od nowa zainstalować system -usunąć cała systemowa partycje i utworzyć ja na nowo czy po prostu posprzatac na komuterze bo zdaje sobie sprawę ze mam tu teraz niezły bałagan.
    Niestety nie znam się na tym za bardzo,wszystko co chce zrobić lub robie czytam na różnych forach i tak np. ostatnio uruchomiłam program easycleaner pojawiło się dużo błędow ale połowe komputer nie mógł wyczyscic.
    Uuchomiłam tez program Ewerest Home Edition aby sprawdzić jaki mam sprzet na komputerze -mam z niego zapisany raport ale to nie za wiele mi pomaga.
    Czy któs chciałby i mógłby mi pomoc poukładać wszystko na komputerze,byc może trzeba cos wywalić a czegos brakuje po prostu.Szukajac rozwiązania w internecie niestety w wielu przypadkach każdy poleca co innego wiec pomyslalam ze dobrze by było podac wszystko w jednym miejscu i może ktoś będzie chciał pomoc :)

Niewiem jakie dane komputera powinnam podac czy może wkleic ten raport z programu.

Będę bardzo wdzieczna za pomoc

0 3
  • #3 01 Kwi 2013 20:13
    logo090
    Poziom 2  

był kupiony dawno-miał system ale szybko był zmieniony na inny

0