Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

silnik 1ca90 moc 7.4kw jaki rozrusznik

Robert0706 02 Apr 2013 08:24 6837 9
    Robert0706
    Level 2  
    Czy ktoś wie od jakiego samochodu będzie pasował rozrusznik do silnika 1ca90 moc 7.4kw proszę pomóżcie

Dodano po 19 [minuty]:

Czy to prawda że od fiata 126p będzie pasował?
    User removed account
    User removed account  
    Robert0706
    Level 2  
    Motronic wrote:
    No wygląda tam jak maluchowski.
    . A czy obroty będą w dobrą stronę?
    jpna100
    Level 25  
    Tak to jest rozrusznik z malucha. Będzie pasował bez problemu. Sąsiad ma takiego sprzęta :D
    kacperek285
    Level 10  
    witam,
    posiadam silnik 1ca90 Andorii przy traktorku typu sam i mam problem z rozrusznikiem lub z silnikiem. gdy zimy silniki to odpalę przez rozrusznik tylko gdy podłącze szeregowo dwa aku 12[v] do napięcia 24[v]. na jednym nie ma szans. Tak jakby prędkość obrotowa była za mała na jednym aku. jak silnik się lekko zagrzeje to z korby idzie bez problemu.
    Gdzie szukać problemu ? zmiana rozrusznika nic nie daje.
    pozdrawiam
    mtracz
    Level 29  
    Masa i połączenia głównoprądowe, klemy i zakucia przewodów.
    kacperek285
    Level 10  
    nowy akumulator jest podpięty przewodami rozruchowymi przez krokodylki tylko do odpalenia. gościu który mi to sprzedał, twierdzi ze tylko z dwoma aku odpali. później jak lekko ciepły to korba i pali wręcz na dotyk, no i tak jest w praktyce. Tylko teraz się tak zastanawiam skoro rozrusznik od malucha to powinno wystarczyć 12[v]. I teraz gdzie jest problem? wymieniłem rozrusznik - i nic. możne bez obciążenia pójdzie jak ściągnę paski klinowe? pozdro
    mtracz
    Level 29  
    Jest tam pompa hydrauliczna? Załączona na stałe czy odłączana?
    A połączenie szeregowe dwóch akumulatorów nie daje rady?
    kacperek285
    Level 10  
    jest pompa hydrauliczna na pasek klinowy. No na dwa aku szeregowo daje rade.Tylko boje się o rozrusznik.
    jainny
    Level 2  
    Witam mam bardzo ważne pytanie. jak ma być nabity wieniec na koło zamachowe do silnika 1ca90 ponieważ wieniec jest węższy od tego rowka co się nabija wieniec .
    i wieniec musi być bliżej którejś strony teraz go nabiłem to końca i nie zazębia słychać trzeszczenie zębatek podczas próby uruchomienia bo bardzo proszę o pomoc. albo może ma ktoś zdjęcie koła zamachowego z nabitym wieńcem.
    bardzo proszę o pomoc