Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Vectra - Jaki impulsator (czujnik prędkości) 1.7 td isuzu Opel Vectra

sasanp 02 Apr 2013 09:05 5016 3
 • #1
  sasanp
  Level 12  
  Witam mam Vectrę A i postanowiłem założyć w niej licznik z Vectry B. Kupiłem na allegro od diesla i pytanie brzmi następująco: Czy ktoś wie Jaki impulsator muszę kupić przykręcany do skrzyni biegów ?? Znalazłem czujnik 16 impulsów: Po niżej foto.
  Opel Vectra - Jaki impulsator (czujnik prędkości) 1.7 td isuzu Opel Vectra Opel Vectra - Jaki impulsator (czujnik prędkości) 1.7 td isuzu Opel Vectra Opel Vectra - Jaki impulsator (czujnik prędkości) 1.7 td isuzu Opel Vectra
 • #2
  KAR26
  Level 17  
  Witam - a nie prosciej ci by było podjechac na szrot i sprawdzic jaki siedzi w danej vb , bo nie jestem pewien jak to jest w Vb ale licznik sie do skrzyni koduje , moze nie w starszych modelach , ponieważ szybkosciomiez i obrotomierz musi wiedziec ile ma impulsów dana skrzynia aby poprawnie wskazywał pretkosc(tak jest np: vw. golf IV) to jest tak w skrucie :).
 • #3
  sasanp
  Level 12  
  Z tym jest problem bo szroty sprzedają impulsatory razem ze skrzynią nie chcą osobno. W oplu z tego co wiem to zależy od ślimaka w skrzyni. Tylko nie wiem czy impulsatory też są różne w zależności od silnika czy tylko ten ślimak.
 • #4
  sasanp
  Level 12  
  Witam ponownie a może ktoś z Was wie jak przeprogramować ten licznik żeby działał z impulsatorem od kadetta digital ??