Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

c++/oracle - Program napisany w c++ do połączenia z bazą Oracle

Nemezzis 02 Kwi 2013 14:53 1137 2
  • #1 02 Kwi 2013 14:53
    Nemezzis
    Poziom 9  

Poszukuje pomocy przy napisaniu programu w c++ do połączenia się z bazą Oracle i wykonania selektów ze zmiennymi. Chcę jak najprościej to zrobić, aplikacja pod konsolę Windows

0 2
  • #3 03 Kwi 2013 09:28
    Nemezzis
    Poziom 9  

Widziałem kod do Javy, ale zależy mi na c++ ( przynajmniej coś jeszcze pamiętam z niego) wszystko musi być pod Windowsem oraz korzystać z darmowych rozwiązań (wliczając kompilator obecnie mam devcpp) testował to będę na xp mode zainstalowaną ma darmową wersje bazy przy pomocy sqltools mogę się podłączyć do bazy (zewnętrzny serwer) na której pracuje nie jestem zaawansowanym programistą a jedynie hobbystycznie się zajmuje w wolnym czasie i przeważnie pisze jakieś krótkie pierdoły ułatwiające prace koleżankom a napinanie tego programu znacznie ułatwi mi pracę docelowo chcę pobierać sobie z pliku listę ze zmiennymi, które wykorzystam przy zapytaniach do bazy gdzie odpowiedz o istnieniu takiego obiektu w zupełności mi wystarczy.
    Jeżeli ktoś może mi przybliżyć zasadę na jakiej program miał by się połączyć tzn co musi być zainstalowane żeby program funkcjonował będę wdzięczny.

0