Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

suzuki swift '06 - programowanie kluczyka

02 Kwi 2013 16:00 18075 6
  • Poziom 1  
    Witam. Kupiłem niedawno Swifta 1,3 benzynę, rok 2006. Dostałem 2 kluczyki i jeden z nich nie otwiera drzwi z pilota, ale zapala auto. Słyszałem, że można poprzez kilka kroków go zaprogramować. Mogłby mi ktoś podać te kroki? Dziekuję z góry i pozdrawiam.
  • Poziom 31  
    Może wystarczy baterię wymienić.
  • Spec Automatyczne skrzynie biegów
    W necie znlazłem taki opis:

1- wsiadasz do auta i zamykasz wszystkie drzwi następnie otwierasz drzwi kierowcy.
    2- wkładasz kluczyk do stacyjki i przekręcasz w pozycję włączony / palą się wszystkie kontrolki / i natychmiast wyłączasz i wyciągasz kluczyk masz na to 10 sekund.
    3- naciskasz 3 razy włącznik światła w kabinie / jest na słupku / włóż kluczyk do stacyjki i włącz zapłon masz na to 20 sekund.
    4- wyłącz zapłon i wyciągnij kluczyk ze stacyjki masz na to 10 sekund, wszystkie drzwi się zamkną i otworzą po czym naciśnij w ciągu 20 sekund przycisk otwierania drzwi na pilocie / drzwi się zamkną/ otwórz z pilota aby potwierdzić i już masz.
  • Poziom 10  
    Kolego daj znać czy pomogło u ciebie. Jestem bardzo ciekaw.
  • Poziom 11  
    dla zainteresowanych ta metoda jak najbardziej działa- przed chwilą sprawdzone
  • Poziom 27  
    Witam metoda romuald-f działa, chciałem podziękować za pomoc, sprawdzone jest OK kluczyk działa.

Pozdrawiam
  • Poziom 7  
    Poszukuję analogicznej metody tylko dla Swifta V - rocznik 2012.