Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odśnieżarka NAC 6,5KM brak mocy, niskie obroty silnika

marcooprodigy 02 Kwi 2013 19:53 2901 4
  • #1 02 Kwi 2013 19:53
    marcooprodigy
    Poziom 8  

Witam wszystkich forumowiczów i mam ogromną prośbę o pomoc w kwestii sprzętu tzn odśnieżarki spalinowej. Od dwóch lat posiadam odśnieżarkę firmy NAC o mocy 6,5KM, 4 biegi do przodu. Od kilku dni zauważyłem że odśnieżarka nie chce wchodzić we właściwe obroty i brakuje jej mocy, dodatkowo zauważyłem również że jedna ze sprężynek przy gaźniku jest odpiętą. Niestety nie wiem czy ona jest powodem moich zmartwień i gdzie konkretnie mogę ją podpiąć. Poniżej zamieszczam zdjęcie z zaznaczoną niebieską strzałką. Proszę podpowiedzcie mi gdzie mam podpiąć tą sprężynkę i co mogę sprawdzić w kwestii obniżonej mocy i obrotów? Nie chciałbym od razu korzystać z serwisu ponieważ kłopotliwa dla mnie jest kwestia samego transportu tej odśnieżarki nie wspominając już o kosztach. Bardzo proszę o pomoc i za wszystkie szczere podpowiedzi z góry gorąco dziękuje.
    Odśnieżarka NAC 6,5KM brak mocy, niskie obroty silnika

0 4
  • #2 02 Kwi 2013 19:59
    39006
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 03 Kwi 2013 13:37
    marcooprodigy
    Poziom 8  

Kolego jeżeli jest możliwość to proszę podeślij mi fotkę gdzie konkretnie zapiąć tą sprężynkę. Jest tam dwa potencjalne miejsca gdzie to może być założone a chciałbym mieć pewność że dobrze podpinam. Dodatkowo pytanie do czego ma służyć ta sprężynka? czy jest szansa że brak podpięcia tej sprężyny powoduje objawy o których pisałem powyżej?

0
  • Pomocny post
    #4 03 Kwi 2013 14:22
    39006
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 07 Kwi 2013 11:37
    marcooprodigy
    Poziom 8  

Witam. Kolego dziękuje za wszystkie podpowiedzi. Wszystkie potencjalne przyczyny zweryfikowałem i poprawiłem i tak naprawdę wydaje mi się że powinno być ok. Niestety w tej chwili już nie zweryfikuje tematu mocy ponieważ stopniał śnieg i nie mam na czym wypróbować tej odśnieżarki. Mimo wszystko dziękuje za odzew i za pomoc. Pozdrawiam

0