Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 6 2,0 citd 136 koni 2003 rok spada z obrotow podczas jazdy

02 Kwi 2013 21:07 2901 5
  • Poziom 9  
    witam wszystkich,od niedawna stalem sie posiadaczem mazdy 6 2,0 citd 136 koni 2003 rok kombi,mam mianowicie taki problem--podczas jazdy auto spada z obrotow zaswieca sie chec i u gory na licznikach autko ze sladami,dzieje sie to tylko podczas jazdy badz zaraz jak rusze,nieraz auto jezdzi przez jakies 30 kilometrow normalnie, pojechalem z autem do elektro mechanika po diagnozie powiedzial ze kaputer pokazuje pedal gazu wiec wymienilem potenciometr gazu i dalej to samo,dodam ze auto odpala normalnie nie kopci ma moc podczas jazdy,Prosze bardzo o pomoc moze ktos mial juz taki przypadek bede bbardzo wdzieczny :cry:

Dodano po 3 [minuty]:

dodam jeszcze jak sie wlaczy chec to auto chodzi na 1,5 tys obrotow
  • Poziom 38  
    Możliwości jest tyle, że pozostała diagnostyka. :|
    Zgadywać?
  • Poziom 9  
    Dzieki za odpowiedz ale bylem na dignozie kaputerowej i gosc stwierdza ze pedal gazu
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Ja bym się oparł właśnie na jego stwierdzeniu, o ile jest poparte wskazaniem komputera.
    Czasem jakiś czujnik, przetwornik, kabelek, pompka, rurka daje takie same objawy, więc proszę cię kolego o zrozumienie tej prostej sytuacji.
    Takie są teraz silniki i tak się postępuje.
  • Poziom 9  
    Tak pokazal kompter diagnosty,Ok takze dziekuje bardzo jutro bede szukal dalej,pozdrawiam
  • Poziom 9  
    witam ponownie szukalem i nic,ma ktos moze wiedze na temat wypalania katalizatora??
    Zdecydowalem sie na diagnoze auta na kaputerze w serwisie Mazdy opisze swoja przyczyne ja zdiagnozuja ja Pozdrawiam