Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sherman Digitec DIGIMIG 205P

wylon 03 Kwi 2013 12:38 5310 8
  • #1 03 Kwi 2013 12:38
    wylon
    Poziom 11  

Witam
    Próbowałem coś znaleźć nawet o firmie Sherman ale nic, nawet nie znalazłem strony oficjalnej.
    Polecili mi spawarkę Sherman Digitec DIGIMIG 205P cena 2400 więc przystępna ale czy warto?
    Czy w podobnej cenie lepiej coś innego kupić do spawania bramy, kątowników, prac przy domu...
    tu można zobaczyć opis:
    http://www.volksweld.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=1607
    Dziękuje za pomoc

• #2 09 Maj 2013 12:37
    miętus12
    Poziom 2  

witam od dłuższego czasu podglądam ten temat i nic się nie dzieje a że sam jestem zainteresowany podobnym urządzeniem więc troszkę poszperałem . Licho z niezależnym opisem spawarki sherman 205p (z jakimkolwiek )dopiero coś niecoś na zagranicznych forach
    nie mogę wstawić linku z zagranicznego forum(a szkoda)

Sherman Digitec DIGIMIG 205P Sherman Digitec DIGIMIG 205P Sherman Digitec DIGIMIG 205P Sherman Digitec DIGIMIG 205P

chciałbym się pokusić o porównanie jeszcze dwóch spawarek 3w1
    sherman digimig 205p(to samo co na zdjęciach wyżej)
    Magnum MIG 200 MMA /TIG Lift Digital
    Sherman Digitec DIGIMIG 205P Sherman Digitec DIGIMIG 205P Sherman Digitec DIGIMIG 205P Sherman Digitec DIGIMIG 205P

i jeszcze

Spawarka inwertorowa Welder Fantasy TRIO 200 3w1 MIG/MAG TIG MMA

Sherman Digitec DIGIMIG 205P Sherman Digitec DIGIMIG 205P Sherman Digitec DIGIMIG 205P

przedział cenowy tych spawarek jest podobny wszystko zza żółtej rzeki oczywiste,lekkie przenośne , lesz czy właśnie nadają się do prac typu przęsła bramy itp.lecz niezbyt często. Wiem że zaraz ktoś napisze bester speedtec, lub kempi,esab ale to inna lig jeśli chodzi o finanse jeśli można prosić by ktoś bardziej zorientowany się wypowiedział,lub najlepiej obiektywna opinia posiadacza takiego urzadzenia.

• #3 10 Maj 2013 08:45
    Elektrozilla
    Poziom 9  

@wylon - Myślę, ze do prac przy domu wystarczy w zupełności Magnum MIG 200 MMA. Tym urządzeniem można spawać zarówno elektrodą jak i drutem. Wyposazone jest w wyświetlacz i podwozie ułatwiające transport bo trochę waży (ok. 28kg) Można ją kupić w cenie ok 1399zł

@miętus12 - jeśli chodzi o urządzenia 3w1 to tu zdecydowanie polecałbym Ci Magnum MIG 200 MMA/TIG Digital. Niech Cie nie zwiedzie większa ilość funkcji i nowocześniejszy design Welder Fantasy, te urządzenia dość często wracają na reklamację. Procent reklamacji Magnuma, jest dużo, dużo mniejszy, są to w mojej opinii i opinii klientów dużo wytrzymalsze urządzenia. Magnum MIG 200 MMA TIG Digital kupisz za około 2200zł.
    Jeśli chodzi o Shermany to są najdroższe z tej trójki, ale ciezko jest mi cokolwiek więcej powiedzieć na ich temat.

• #4 10 Maj 2013 12:32
    miętus12
    Poziom 2  

@elektrozilla- zdaje sobie sprawę że samo opakowanie spawało nie będzie a nie sztuka wyłożyć pieniądze a potem narzekać , równając wszystkie trzy większość plusów była właśnie po stronie magnum(cena-wykonanie).Biorąc pod uwagę sam podajnik który w magnum wygląda solidniej niż u pozostałej dwójki , ale to widać po zdjęciach. Ciekawe jak się sprawuje w pracy ,czy parametry spawania są dość stabilne żeby nie okazało się że nabyliśmy zabawkę za ponad 2-tysie do łapania cienkich elementów

• #5 19 Maj 2013 17:11
    pawelpx
    Poziom 2  

sherman to polska marka firmy Tecweld Bytom

• #6 21 Maj 2013 08:18
    wylon
    Poziom 11  

Może coś więcej o Sherman czy ktoś posiada w ogóle taką?

• #8 02 Sie 2013 11:25
    kylonik

Poziom 11  

myślę, że poniższy link nie odnosi się do marki shermana i najlepiej się wypowie o danym modelu osoba która ją zakupiła

• #9 04 Gru 2015 19:04
    gierand
    Poziom 8  

jako własciciel shermana 160A,muszę wtrącić słówko do tematu,zakupiłem go wyłącznie do użytku domowego.Kiedy używałem go do takiego przysłowiowego smarkniecia ,spawania punktowego działał bez zarzutów,ale przyszedł czas na poważniejszą robote szlak go trafił,ciągłym pospawałem zaledwie 2mb,i zamiast sie przegrzać i wyłączyć,spalił sie,dokładnie siadła płytka stoi od miesiąca w naprawie i fachowcy kombinują i szukaja jak go ruszyć bo gotowej zamiennej płytki nie idzie dostać,wiec jaka cena taki sprzet.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson