Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka głowica do AKAI CS-M02?

bocar5 03 Kwi 2013 13:37 948 4
  • Poziom 8  
    Witam forumowiczów.
    Zajmuję się sprzętem Unitry - głównie kolekcja i naprawa - nie handel. Ostatnimi czasy wpadł mi w ręce magnetofon kasetowy AKAI CS-M02 w bardzo ładnym stanie (biorąc pod uwagę okoliczności uratowałem go od śmierci na złomowisku). Niestety głowica uniwersalna jest w nim już do wymiany. Szperałem po necie ale nie mogę znaleźć schematu a już tym bardziej oznaczenia tejże głowicy. Z góry mówię że "NIE CHCĘ WSTAWIAĆ" żadnego polskiego odpowiednika bo zależy mi na tym aby magnetofon był w oryginale. Może ktoś życzliwy posiada schemat lub co ważniejsze informacje o głowicy, która w tym sprzęcie występuje a było by już mega "wypasem" informacja gdzie można takową oryginalną głowicę dostać.
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 37  
    Numer oryginalny głowicy to HP321584.
  • Poziom 8  
    WIELKIE DZIĘKI .... niestety jedyny sklep który miał te glowice ma teraz pustke w magazynie ale wiem juz jak szukac głowicy.
    Jeszcze raz wielkie dzięki.
    P.S
    o schemat moge prosić ?? :) :)
  • Poziom 8  
    schemat na dysku , info o numerze głowicy na dysku wiec pozostaje tylko apel typu - może komus taka nowa głowica lezakuje i odsprzeda ?? :) :). Pozdrawiam i WIELKIE DZIEKI za szybką pomoc. Pozdrawiam