Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] sprzedam nadstawki na statywach na głośnikach alphard hannibal tanio

ralfik825 03 Kwi 2013 13:37 1602 2
    ralfik825
    Poziom 8  
    tak jak w temacie jak ktoś chętny to proszę o kontakt gg 3885854 :) pozdrawiam :)

Kilka słów o obudowie jest ona wykonana z twardego solidnego drewna. Posiada otwór na statyw i metalowe na rożniki jest też z boku uchwyt do łatwego przenoszenia skrzyni. Jest ona wyposażona w terminal na JACK 6,3mm do podłączenia głośników oraz gumowe nóżki pod spodem. Stan obudowy cóż oceniam na db- gdyż trzeba ją pomalować lub obić

Głosniki są to 12" (30cm) przetworniki alphard Hannibal o mocy (wg producenta) 400W RMS 4 ohm. Głośniki są niemalże nowe maja około 3 miesięcy co widać po ich stanie nie były katowane. Były zasilane wzmacniaczem sony f110 o mocy 2x50W i to spokojnie wystarczało. W głośnikach są nowe maskownice metalowe

Drivery tez są dobre tylko jeden jest inny i 2 jest inny z tego względu gdyż jeden driver był połamany dokupiłem 2 ale nie moglem znalesc tego samego wiec kupiłem jakiś zamiennik firmy MOTOROLA drivery są wspomagane kondensatorami.

CENA:400ZŁ mysle ze nie jest wysoka :)
    [Sprzedam] sprzedam nadstawki na statywach na głośnikach alphard hannibal tanio [Sprzedam] sprzedam nadstawki na statywach na głośnikach alphard hannibal tanio [Sprzedam] sprzedam nadstawki na statywach na głośnikach alphard hannibal tanio

Regulamin p.3.1.13. Jaką literą rozpoczynamy zdanie? Proszę poprawić pisownię! Proszę podać cenę. [P.]
    djdymek
    Poziom 8  
    Jaka cena??
    ralfik825
    Poziom 8  
    djdymek napisał:
    Jaka cena??

przepraszam zapomniałem podać 400zl :)