Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja Renault Laguna III Carminat 3 dvd spolszczenie PL

03 Kwi 2013 14:31 7113 1
  • Poziom 7  
    Witam kolegów Forumowiczów,

Mam koledzy takie pytanie i proźbe o pomoc. Mam problem z Renault Laguna III z 2008 roku jest tam oryginalna wbudowana nawigacja CARMINAT 3 DVD, i problem w tym iż napisy i komunikaty głosowe są tylko po niemiecku angielsku lub francusku, a drugi problem to jeśli chodzi o sterowanie głosem takich funkcji jak, telefon czy nawigacja trzeba używać komunikatów w obcym języku. Nie wiem czy to jest bezpośrednio ze sobą związane, ale może ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć.

Prosił bym o poradę odnośnie tego czy da się przeprogramować język nawigacji.
    oraz czy w ogóle da się ze tak powiem spolszczyć ten samochód, jeśli tak to jak to wygląda?? Zaznaczę ze ostatecznością było by udanie się do Serwisu Renault.
    W schowku pasażera znajduje się czytnik wraz z płytą , czy wystarczy ja wymienic i będzie ok ?? A jeśli tak gdzie taką płytą dostać?

Pozdrawiam
  • Poziom 7  
    Da radę zmienić język, są serwisy które oferują taką usługę. Co do płyty nic Ci nie da jej zmiana. Możesz mieć tylko bardziej aktualne mapy, język zostaje ten sam.