Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pojawiła się nowa wersja aplikacji Twitter na Androida z numerkiem "4"

panlis2010 03 Kwi 2013 22:34 2343 0
 • Pojawiła się nowa wersja aplikacji Twitter na Androida z numerkiem "4" Twitter wypuścił właśnie kolejną aktualizację aplikacji dedykowanej środowisku Android, która ułatwia korzystanie z portalu w systemie stworzonym przez Google. Twitter jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej używanych usług na urządzeniach z Androidem, zatem jej odświeżona wersja zapewne zainteresuje znaczną część użytkowników.

  Aktualizacja niesie za sobą nowy wygląd panelu sterowania oraz kilka ciekawych funkcji. Niestety wiele osób zgłasza zastrzeżenia co do jakości działania aplikacji po zainstalowaniu nowej wersji. Na platformie Google Play zgłaszane są m.in. przypadki wyłączania się aplikacji chwilę po próbie jej uruchomienia, pojawiają się również raporty o niezadowalającym działaniu opcji przełączania pomiędzy różnymi kontami Twitter.

  Zmiany graficzne, jakie pojawiły się w nowej aplikacji, zdają się podążać za trendami, jakich uświadczyliśmy w Androidzie wersji 4.0 i wyższych. Usprawniono przełączanie zakładek, obsługę hashtagów i system przypomnień. Nowa wersja umożliwia również instalację nowych aplikacji bezpośrednio przy użyciu tweetów zamieszczonych na portalu. Przy tych nowościach nie obyło się bez drobnych błędów i pojawiających się bugów. Aplikację można pobrać stąd.  Źródło: Link

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  panlis2010
  Poziom 20  
  Offline 
  Specjalizuje się w: tłumaczenia, copywriting
  panlis2010 napisał 520 postów o ocenie 12, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2010 roku.