Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ariva 250 combo - jak stworzyć własną listę na web radio

sarniak65 04 Apr 2013 12:58 3084 6
    sarniak65
    Level 10  
    Witam !!
    W skąpej instrukcji napisano, że można tworzyć własne listy na web radio. Niestety nie mam pojęcia w jaki sposób. Może ktoś wie jak to zrobić?
    jacekko0
    Level 31  
    Wyszukaj radio w automacie po tp. lub fast scan i dodaj do swojej listy ulubionych, nazwij jak chcesz.
    sarniak65
    Level 10  
    OK, mam dekoder dopiero kilka dni, ale wydaje mi się, że po tp lub fast scan wyszukuje się radia umieszczone na satelicie a nie radia internetowe o które pytałem.
    jacekko0
    Level 31  
    Sorry, rzeczywiście nie zrozumiałem, internetowych nie można dopisać puki co.
    sarniak65
    Level 10  
    Według instrukcji można : Oto fragment - "Pliki z listami z danej kategorii są zapisywane na podłączonej pamięci USB. Można je dowolnie modyfikować tworząc w ten sposób własne listy stacji radiowych. Należy jednak pamiętać, że każdorazowe
    naciśnięcie [żółtego] przycisku powoduje nadpisanie pliku wybranej listy."
    jacekko0
    Level 31  
    Chodzi o kanały radiowe z satelity.
    sarniak65
    Level 10  
    OK tylko dlaczego informacja jest zapisana w rozdziale WEB RADIO - oto całość zapisu:
    Web radio:
    Odbiornik posiada obsługę systemu, służącego do odbierania dźwięku w postaci strumienia danych - tzw. radio internetowe. Funkcja ta działa wyłącznie przy prawidłowo skonfigurowanym połączeniu z siecią Internet. Naciśnij [żółty] przycisk, aby pobrać aktualną listę stacji radiowych w danej kategorii. Kategorie można zmieniać wybierając [czerwony] przycisk. Pliki z listami z danej kategorii są zapisywane na podłączonej pamięci USB. Można je dowolnie modyfikować
    tworząc w ten sposób własne listy stacji radiowych. Należy jednak pamiętać, że każdorazowe naciśnięcie [żółtego] przycisku powoduje nadpisanie pliku wybranej listy.

Albo skopana instrukcja albo czegoś nie rozumiem ?