Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TP - Orange - Netia - Czy produkt:TV+internet przy 1 MB /TP - powinien działać?

04 Kwi 2013 12:58 1632 10
  • Poziom 24  
    Czy produkt firmy Netia: Telewizja + internet, przy realnych możliwościach linii TP - ok.1 MB/s powinien działać?
    Macie jakąś wiedzę, jakieś doświadczenia z Netią (TV+NET)?
  • Poziom 39  
    1Mbps to trochę mało na IPTV. 10Mbps powinni być ok...
  • Poziom 24  
    Cześć, tak myślałem ale chciałem się upewnić. Tzw.Panienka z okienka klientowi (znajomemu) wciskała kit przez telefon że jak najbardziej, ależ oczywiście że będzie działać, bez problemu niech Pan się nie martwi itd Znany bełkot handlarzy marzeń. czy euro - telemarketingu ;(
    Wpadł do nas jak zaczarowany chwaląc się kupionym produktem. Powiedziałem szczerze od razu znajomemu będącemu w euforii, że marne szanse, że to kit ale on jest pod takim wrażaniem obiecanek Netii że aż mnie tąpnęło ;)
  • Poziom 39  
    Może dostanie 10Mbps...?
  • Poziom 24  
    Ale nawet 1 Mb/s nie śmiga dobrze więc nie sądzę żeby nagle Netia miała jakieś fory ... :roll:
  • Poziom 39  
    Więc najpierw niech Ci ustabilizują linię (to trwa od 2 dni do miesiąca)...
  • Poziom 24  
    Akurat w tym przypadku nie chodzi o mnie tylko o dalszego sąsiada (znajomego-klienta), a poza tym nie wierzę już w rzetelność i elastyczność tzw.fachowców z Tele-komuny / vel. Teltech/ vel PZPR bis ;)
  • Poziom 39  
    W co wierzsz - to Twoja sprawa...
    U mnie i u sąsiadów: telefon do Tepsy, dwie wizyty TPtelTech i wszystko hula...
    Zrobisz jak zechcesz...

Pozdrawiam :)
  • Poziom 24  
    Widać nadal są lepści i lepsiejsi. :)
    Na szczęście TPsa dla mnie to głęboko zakopany szpadlem historii temat
    Tu na naszym rejonie mamy ok.6 lokalnych dostawców internetu bezprzewodowego ale sąsiad uparł się na cudowne TV Netii i juz chyba nic go na ziemię nie sprowadzi. Starsi Polacy to lubią w obłokach bujać mimo że na tzw.plecach nie jedna blizna leży :lol:
  • Poziom 39  
    Jak było ...no cóż - należy wyciągać wnioski i działać dalej. A jak będzie? ...Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz, jak jest. Moja rada - j.w.
    ...Twój (czy sąsiada) wybór.
  • Poziom 24  
    To prawda . Jak się nie psewrucis to się nie naucys - jak mawiali Górale ;)
    Dziwi mnie tylko że człowiek mający ok.70lat i tyle zmarszczek (niemiłego doświadczenia) jeszcze ma złudzenia.
    Przypomina mi to zjawisko głosowania zawsze na tych samych oszustów choć wiedzą kto to, na co stać i jak pewnie będzie. Nie rozumiem takich ludzi. Znajomy czeka. Zobaczymy :)