Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odbiornik USB UNIFYING firmy Logitech

Piankos 04 Apr 2013 22:48 5190 6
Altium Designer Computer Controls
    Piankos
    Level 9  
    Dostałem wraz z myszą M505 samą płytkę drukowaną z owego nadajnika, do styków od USB polutowałem odpowiednio przewody i komputer wykrywa odbiornik jednak wykrycie sprzętu jest niemożliwe, zostały dwa styki, ANT2 oraz drugi, pokryty złotą warstwą galwaniczną TB1. Do ANT2 dolutowałem kawałek przewodu jako "antenę" jednak dalej nie wykrywa sprzętu. Nie znalazłem żadnych informacji na temat tego sprzętu i liczę na waszą pomoc.
  • Altium Designer Computer Controls
    Polon_us
    Level 42  
    Aby odbiornik USB Logitech "wykrył" mysz musisz użyć oprogramowania Logitech "Unifying" ->Link , które służy do powiązania odbiornika USB z konkretną myszą.

Powodzenia :)
  • Altium Designer Computer Controls
    Piankos
    Level 9  
    Sęk w tym że mam odpowiednie oprogramowanie, i postępuje według instrukcji producenta. W kreatorze gdy chce dodać nowy sprzęt(bezprzewodową myszkę lub klawiaturę) po prostu go nie wykrywa. Oprogramowanie wykrywa odbiornik podłączony do komputera tak jak powinno, wszystkie sterowniki są.
    biomedyczny
    Level 26  
    Na myszce też masz przycisk parowania.
    Poza tym musisz kliknąć przycisk jakiś na myszce.

Tylko jak można było kupić odbiornik bez złącza?
    Podejrzane.
    Więc i myszka mogła być zepsuta.
    Piankos
    Level 9  
    Po kolejnych próbach nadal nie wykrywało myszy, zaprzestałem kolejnych prób z powodu zniszczenia nadajnika. W najbliższym czasie poinformuje czy wymiana odbiornika na nowy dała pożądany skutek - pisałem do logitecha i przyślą za free.
    Piankos
    Level 9  
    Dziś dotarł nowy odbiornik, teraz wszystko działa jak powinno ;)
    Pozdrawiam