Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Nieprawid這wy obraz po pod陰czenie dekodera DVB-T

05 Kwi 2013 05:57 1620 3
  • Poziom 2  
    Witam.
    Zakupi貫m ostatnio dekoder DVB-T Manta do odbioru telewizji cyfrowej.Po pod陰czeniu tego dekodera do telewizora(Sony KDL-40S4000) mam nieprawid這wy obraz(piksle),g這s jest o.k.Pod陰czy貫m ten sam dekoder do starszego telewizora kineskopowego(przy tej samej antenie) i wtedy obraz by o.k.Prosz o rad co mo瞠 by przyczyn nieprawid這wej pracy dekodera.Czy jest to wina samego dekodera czy te odbiornika telewizyjnego
  • Poziom 11  
    Sprawd jako嗆 sygna逝 na telewizorze, si豉 oraz jako嗆.
    Sygna mo瞠 by za s豉by lub przesterowany dla nowego telewizora.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    batis1 napisa:
    Zakupi貫m ostatnio dekoder DVB-T Manta do odbioru telewizji cyfrowej.Po pod陰czeniu tego dekodera do telewizora(Sony KDL-40S4000) mam nieprawid這wy obraz(piksle),

Jakimi kablami to po陰czy貫?, czy masz ustawione HDMI w menu dekodera?.
    dziadek333 napisa:
    Sprawd jako嗆 sygna逝 na telewizorze, si豉 oraz jako嗆.
    Sygna mo瞠 by za s豉by lub przesterowany dla nowego telewizora.

A co to ma wsp鏊nego z tym co pisze autor w徠ku:
    batis1 napisa:
    Zakupi貫m ostatnio dekoder DVB-T Manta do odbioru telewizji cyfrowej.Po pod陰czeniu tego dekodera do telewizora(Sony KDL-40S4000) mam nieprawid這wy obraz(piksle),g這s jest o.k.Pod陰czy貫m ten sam dekoder do starszego telewizora kineskopowego(przy tej samej antenie) i wtedy obraz by o.k

Gdyby to by problem z sygna貫m, to na obydwu tv musi by tak samo, a jak sam widzisz nie jest.
  • Poziom 2  
    Okazuje si, 瞠 wina le篡 po stronie dekodera. Dokupi貫m tak瞠 dekoder "Opticum" i na tym dekoderze mam odbi鏎 bez zarzutu. "Mant" mam pod陰czon do innego telewizora przy innej antenie, ale wci捫 wyst瘼uje ten sam problem. Dzi瘯i za rad.