Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 32PFL5403D/12 - Wymiana płyty głównej

05 Kwi 2013 23:28 2835 7
  • Poziom 10  
    Witam !!

Telewizorek jak w temacie - chassis Q522.2E.LA z uszkodzoną płytą główną (błąd 53 - nie da się uruchomić trybu upgrade softu), moje pytanie czy podeszła by płyta główna z TV Philips 42PFL5603D chassis Q522.1E.LA - jeśli tak to jakie modyfikacje w software trzeba by było poczynić ??
  • Poziom 40  
    Trzeba szukać MB z zamontowanym oprogramowaniem do tej samej rozdzielczości. Ten 32 to tylko hdready a ta od 42 to full hd czyli na ekranie nic nie zobaczysz.
  • Poziom 10  
    Dziękuję za odpowiedź. A czy nie da się tego przestawić w menu serwisowym telewizora ? Po za tym model 42PFL5403D/12 także ma matrycę typu HD Ready - właśnie przeczytałem broszurkę na stronie producenta.
  • Troll forumowy
    Kupisz - włączysz - będziesz wiedział czy zakup trafny. Nikt tu nie będzie wertować dukumentacji za ciebie, no chyba że lisek farbowaniec....
  • Poziom 10  
    Nie oczekuje że ktoś będzie wertowac dokumentację, nie chce po po prostu wyrzucać pieniędzy w błoto. Dokumentację posiadam jednakże nie mogę znaleźć żadnych wskazówek, a kolega jeżeli nie ma nic konkretnego do powiedzenia za wyjątkiem pouczania, to proszę nie pisać bezsensownych postow.
  • Troll forumowy
    Cytat:
    nie chce po po prostu wyrzucać pieniędzy w błoto.

W życiu tak jest że zdobywanie wiedzy i doświadczenia jest czasem kosztowne. Jak chcesz mieć bez zbędnych kosztów - wieź do serwisu.
  • Poziom 10  
    Nie rozumiem w takim razie po co powstawałaby takie fora jak elektroda gdyby było dokładnie tak jak kolega mówi... Rozumiem że kolega nie chce mi pomóc, czyżby zatem sam siedział na tym forum żerując tylko na wiedzy innych ?

PS. Widzę że 60% postów kolegi na elektrodzie zawiera w treści "zanieś do serwisu" itp. albo obrażanie innych od głąbów itp. - jeszcze raz zapytam po co ??
  • Troll forumowy
    Cytat:
    Rozumiem że kolega nie chce mi pomóc, czyżby zatem sam siedział na tym forum żerując tylko na wiedzy innych ?

Tiaaa... Zwłaszcza na twojej sobie najwięcej pożerowałem...

Też żeruj, kto ci zabrania? A porady już otrzymałeś na miarę pytania........