Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

A4Tech evolution oscar X747 Br - Wyłączanie sę myszy

Spektator 06 Kwi 2013 05:24 1707 5
  • #1 06 Kwi 2013 05:24
    Spektator
    Poziom 9  

Witam
    Mysz jak w tytule, wyłącza się co jakiś czas, ogólnie sprawdzałem już oszczędzanie energii na portach USB i tym podobne. Mysz to A4Tech Oscar X747 kablel pod USB. Problem zaczął występować gdy zmieniłem ustawienia myszy, i zapisałem ustawienia na jej wewnętrznej pamięci po czym wszedłem w gre Diablo 3 i zastałem ostrzeżenie, że mój kontroler nie jest standardowy i Blizzard będzie musiał z tym walczyć, miałem wybór albo tak albo nie i wyjść z gry więc wybrałem "tak" żeby zobaczyć co się stanie. Od tego czasu co jakiś czas komputer wyłącza mi myszkę na kilka sekund i włącza ją spowrotem (w tle słychać dźwięk systemu windows), z klawiaturą także zaczęły mi się problemy. Podłączałem do różnyh wejść USB. Oraz zdefaultowałem już dawno myszkę i odinstalowałem jej sterowniki. Jestem oburzony takim zachowaniem producentów gier, przecież po to kupiłem taką myszkę żeby móc przypisać do niej odpowiednie właściwości...

Po przeinstalowaniu windowsa problem nie zniknął.

Proszę poprawić błędy pisowni w swoich wypowiedziach! Niewykonanie polecenia nagrodzę ostrzeżeniem. 3.1.13. (Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. [DriverMSG]

0 5
  • #2 06 Kwi 2013 11:03
    rtj71
    Spec od komputerów

Przywróć poprzednie ustawienia myszy i zapisz. Byłoby naprawdę wskazane gdybyś napisał co tam poustawiałeś.

0
  • #3 06 Kwi 2013 17:43
    Spektator
    Poziom 9  

Oczywiście że już to dawno temu zrobiłem, oryginalne ustawienia z płytki, i zapisałem w pamięci myszki. A poustawiałem coś takiego że na klawiszu zmiany DPI zamiast 5 poziomów ustawiłem, że po sobie jest np. Dpi 1600, 800, 1600, 800, 1600, 800, chodziło mi o to żeby przy zmianie czułości nie przelatywać wszystkich po kolei bo w grach korzystałem tylko z 2 czułości myszki.

0
  • #4 06 Kwi 2013 18:30
    rtj71
    Spec od komputerów

Sprawdzałeś myszkę na innym komputerze?

0
  • #5 06 Kwi 2013 19:07
    Spektator
    Poziom 9  

Tak sprawdzałem na innym komputerze i dzieje się tak samo.

Myszka wyłącza sie co jakiś czas na kilka sekund, trzeba klikać żeby się włączyła ponownie, ogólnie czasami może się tak wyłączać pod żad kilka razy co doprowadza mnie do furii i mam ochote wtedy ją roztrzaskać o ściane ale za dużo za nią zapłaciłem i nie mam równie dobrej.

0
  • #6 25 Maj 2013 03:54
    Spektator
    Poziom 9  

Okazało się, że kabel został uszkodzony, pamiętam, że myszka kilka razy lądowała na ziemi przez mojego psa który pociągnął za sobą kabel.
    Kabel naprawiłem sam, uciąłem uszkodzony skrawek i zlutowałem, mysz zaczęła działać normalnie :D
    Mogę jedynie sam sobie pogratulować :D

0
  Szukaj w 5mln produktów