Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Behringher V-Amp - Multiefekt gitarowy, działa ale nie nie słychać.

06 Kwi 2013 16:56 1056 1
 • Poziom 13  
  Witam,
  posiadam taki oto multiefekt gitarowy:

  Behringher V-Amp - Multiefekt gitarowy, działa ale nie nie słychać.

  Urządzenie działa, tzn jest zasilanie, wszystkie diody i wyświetlacz działają poprawnie, jednak nic nie słychać po podłączeniu do wzmacniacza. Nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat tego urządzenia i nie wiem gdzie szukać usterki.
  Przy zmianie ustawień da się usłyszeć w głośniku jakieś delikatne szumy, jednak zero reakcji na gitarę. Jest tam również pewien układ widoczny na jednym ze zdjęć, który da się wyjąć, posiada dziwna naklejkę i nie ma o nim informacji w necie, co to może być za układ?  Byłbym wdzięczny za jakieś porady lub schemat tego układu. Zamieszczam zdjęcia, ewentualnie czekam na pytania. Pozdrawiam.

  Behringher V-Amp - Multiefekt gitarowy, działa ale nie nie słychać. Behringher V-Amp - Multiefekt gitarowy, działa ale nie nie słychać. Behringher V-Amp - Multiefekt gitarowy, działa ale nie nie słychać. Behringher V-Amp - Multiefekt gitarowy, działa ale nie nie słychać.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Moderator
  Układ to procesor. Sugeruję uszkodzenie albo przedwzmacniaczy albo układu przełączników sygnału. Należałoby prześledzić tor sygnałowy, aplikacje poszczególnych układów.