Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OCTAVIA I - Gdzie podłączyć podświetlanie przednich drzwi

06 Kwi 2013 16:58 3453 8
  • Poziom 13  
    Witam serdecznie posiadam SKODĘ OCTAVIE I 1999rok 1.8T benzyna potrzebuje pomocy w sprawie podłączenia oświetlenia przednich drzwi gdzie należy wpiąć się w instalację aby po otwarciu drzwi świeciły dodatkowe lampki.

Pozdrawiam.
  • Poziom 34  
    Nie podałeś podstawowych informacji nt. wyposażenia, czy są el.szyby itd.
  • Poziom 13  
    Witam ponownie i przepraszam za skromny opis a więc tak:
    - silnik 1.8T 20V (AGU)
    - SKODA OCTAVIA I wersja L&K
    - co do wyposażenia jest pełne tzn: elektryczne szyby, elektryczny szyberdach, tempomat, climatronik, podgrzewane fotele itd.
    - oznaczenia modułu konfortu nie jestem w stanie teraz podać ale na pewno jest na dwie wtyczki, jeśli będzie potrzebny nr. to wieczorem mogę spisać.

Pozdrawiam i proszę o pomoc.
  • Poziom 13  
    Dzięki za podpowiedź ale czy jest możliwość podpięcia pod moduł komfortu ponieważ wszystkie przewody podciągnięte są właśnie do modułu.
  • Poziom 34  
    Podepnij pod lampkę podsufitki, też będzie o.k.
  • Poziom 13  
    DZIĘKI bardzo za pomoc ale z rana udało mi się ogarnąć temat wlutowałem przewody pod moduł komfortu niebieska wtyczka jakie piny to teraz nie wiem ale co do przewodów to czerwono-czarny (+) i niebiesko-siwy (-) i wszystko śmiga wyśmienicie. A tak na marginesie może ktoś ma do odsprzedania schematy różnych aut ponieważ dzisiaj podłanczałem szukając sygnałów miernikiem zamiast wyszukać na schemacie i po problemie.
    Temat do zamknięcia.
    Pozdrawiam